Murat Öztürk’e bir tepki de Hodri Meydan’dan!
Kocaelispor
12 Kasım 2020 Perşembe 01:54

Murat Öztürk’e bir tepki de Hodri Meydan’dan!

İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği Başkanı Murat Öztürk geçtiğimiz gün Milli İrade Meydanı otoparkının ücretsiz yapılması gerektiği ile ilgili bir açıklama yapmış ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a seslenmişti. Öztürk bu açıklamanın ardından tabiri caizse başına iş aldı ve yeşil siyahlılar tarafından kendisine tepki gösterildi. Hodri Meydan Taraftar Derneği de yaptığı açıklama ile Öztürk’ü kınadı.

 

5 AYDIR BOŞ DURUYORMUŞ

Değerli Kocaelispor taraftarı ve kamuoyuna… Kocaelispor’u Sevenler Derneği tarafından işletilen ve gelirleri Kocaelispor’umuza aktarılan Milli İrade Meydanı’ndaki otopark projesi üzerine, İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği Başkanı Murat Öztürk’ün, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tahir Büyükakın’a “Gelin burayı tekrar ücretsiz yapın, otopark 5 aydır boş duruyor” sözleri ile çağrıda bulunduğunu öğrendik.

 

ARAÇ KİRALAMACILARININ MESKENİYDİ

Kulübümüzün kısıtlı gelir kaynakları üzerine Kocaelispor’a yardım projesi kapsamında her araç sahibi, araç başına gün boyu 5 lira gibi cüzi bir rakamla Kocaelispor Kulübü’ne yardımda bulunurken, Murat Öztürk’ün bu durumdan rahatsız olmasını camia olarak esefle kınıyoruz. Daha öncesinde açık otopark olarak kullanılan Milli İrade Meydanı, birçok araç kiralama şirketinin meskeni haline gelmişti.

 

İZİN VERMEYECEĞİZ

Pandemi nedeni ile ilk zamanlarda çok fazla dolmayan ama günden güne doluluk oranını arttıran otopark alanının şimdilerde Murat Öztürk’ün hedefi haline gelmiş olması bizleri hayrete düşürmüştür. Murat Öztürk’ün Kocaelispor’u hedef alan projeleri ve eylemlerine, Hodri Meydan Taraftarlar Derneği olarak asla taviz vermeyeceğimizi, Kocaelispor isminin geçtiği her yerde armamızın ve kulübümüzün menfaatlerini sonuna kadar savunacağımızı, Kocaelispor’umuzun aleyhine konuşan ve zarar vermeye kalkışan her kim olursa olsun buna izin vermeyeceğimizin bilinmesini isteriz.

 

DİĞER HABERLER

Abdülkadir Yılmaz: Cuma günü Saffet Sancaklı ile temas kurulacak

Kocaelispor Kulübü Basın Sözcüsü Abdülkadir Yılmaz basın mensupları ile bir araya geldi. Kocaelispor’un eski futbolcularından, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı’nın güncel alacağının 12 milyon 786 bin lira olduğunu ifade eden Yılmaz, Sancaklı ile cuma günü temas kurulacağını da belirtti. 2.5 ay önce göreve gelen bir yönetim olduklarını, yapılan eleştirilerin ve ithamların son derece ağır olduğunu da belirten Yılmaz “Talipli varsa buyursun gelsin” ifadesini kullandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:06
07:52
12:59
15:27
17:44
19:18