Mustafa Çapanoğlu’nun Kocaelispor’a gelmesi için…
Kocaelispor
27 Eylül 2020 Pazar 16:33

Mustafa Çapanoğlu’nun Kocaelispor’a gelmesi için…

Kocaelispor’da teknik adam konusunda çalışmalar devam ediyor. Yarınki (Pazartesi) yönetim kurulu toplantısının ardından bu konuya açıklık getirilmesi bekleniyor. Başkan Hüseyin Üzülmez’in kimi teknik adamlarla görüştüğü ve teknik adamların durumlarını öğrenmek istediği, Sancaktepespor’un başarılı teknik direktörü ve Kocaelispor’un eski futbolcularından Mustafa Çapanoğlu’nun da Üzülmez’in görüştüğü biliniyor.

 

ŞU AN YANLIŞ OLUR

Üzülmez’in Çapanoğlu’na “Kocaelispor’un eski kaptanlarındansınız, sizi takip ediyorum, iyi gidiyorsunuz, görüşebiliriz” dediği ifade edildi. İstanbul ekibindeki görevi devam eden Mustafa Çapanoğlu’nun ise cevaben Sancaktepespor’un Ankaralı bir şirkete satılma ihtimalinin olduğunu, bu nedenle yeni yönetimin teknik kadro ile ilgili tasarruflarını bilemediklerini, an itibari ile Sancaktepe’den ayrılmasının çok yanlış olacağını Üzülmez’e ilettiği öğrenildi.  

 

BİR SÜRE DAHA BEKLEYECEK

Sancaktepe’yi satın alacak olan firma kendi teknik direktörünü göreve getirirse Mustafa Çapanoğlu’nun sözleşmesi tek taraflı fesih olunacak ve Mustafa Çapanoğlu boşa çıkacak. Üzülmez’in Sancaktepe’deki gelişmeyi yakından takip edeceği, bir süre bekleyeceği, olumsuz bir durumda ise belirlediği diğer teknik adamlarla temasa geçeceği öğrenildi.

 

Spor41 

DİĞER HABERLER

Aydın için karar zamanı!

Sezonun ilk iki maçında 1 puan alan, Afyon ve Çorum galibiyetlerinin ardından geçtiğimiz hafta da İnegölspor’u sahasında devirerek 3’te 3 yapan Kocaelispor, seriyi 4 maça çıkarmak için Niğde Anadolu karşısına çıktı ama 0-0’lık beraberliğinin ardından Kocaelispor’da Onur Öztonga dışında sakat futbolcu yoktu. Antrenmanlara çıkmasına rağmen sağ dizinde sakatlığı bulunan Aydın Karabulut ve orta saha oyuncusu Bilal de Niğde’ye götürülmedi.

Topa agresif kimse olmayacak mı?

Kocaelispor, Niğde ekibi ile yaptığı maçın ilk yarısında tutuk bir futbol ortaya koydu. Kalesinde iki önemli pozisyon veren yeşil siyahlılar Ramazan, Bahattin ve Batuhan ile önemli pozisyonlar buldu ancak bir türlü kilidi açamadı ve devre 0-0 sona erdi. İkinci yarıda da üçüncü bölgeye topu indirmede güçlük çeken Kocaelispor’da Bahattin’in kaçırdığı evlere şenlik golün ardından rakibin puana olan inancı arttı ve eş zamanlı olarak da Kocaelispor’a direnç de gösterdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:40
07:21
12:55
15:46
18:07
19:37