Neden olmuyor!
Kocaelispor
19 Kasım 2020 Perşembe 19:03

Neden olmuyor!

Kocaelispor, Amedspor karşısında maçın ilk yarısını 3-0 geride tamamlarken sezonun en kötü futbolunu oynadı. Hiçbir bölgede etkili olamayan yeşil siyahlılar ilk yarıyı daha farklı şekilde geride tamamlayabilirdi. Bu kadar kötü oyun ve mücadeleden yoksun futbol hem üzdü hem de gerdi. Kocaelispor ikinci yarıya Mervan ve Murat Cem ile başladı. Mervan ikinci yarının başında mutlak bir gol kaçırdı. Fark 2’ye düşseydi maçın krize girme ihtimali belirebilirdi. Ancak evdeki hesap çarşıya uymadı.

 

VALİLER ZİYARET EDİLDİ

Kocaelispor Başkanvekili Engin Koyun, yöneticiler Murat Barış, Harun Kaya ve Ekrem Can, yönetime yakın isimler Hasan Soba ile Yaşar Murtazaoğlu, Batman Valisi Hulusi Şahin'i VE Batman Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç’ı ziyaret etti. Dilovası İlçesi’nde kaymakamlık yapan ve 8 Kasım 2018’den beri Batman Valiliği görevini yürüten Hulusi Şahin ile başarılı çalışmaları ile dikkat çeken Batman Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç’ı ziyaret eden Kocaelisporlu yöneticiler iki idareciye de üzerinde isimlerinin yazılı olduğu yeşil siyahlı formaları armağan ettiler. Maçın ardından Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Münir Karaloğlu Kocaelispor yönetimini makamında ağırladı. Yeşil siyahlılar yöneticiler Valiler Karaloğlu ve Şahin ile Müdür Kıraç’a samimiyetlerinden ötürü teşekkür etti.

 

 

ÇİFT ÖN LİBEROLU SİSTEM İLE ÇIKILDI

Kocaelispor’da Teknik Direktör Erhan Altın, Amedspor maçının 11’inde değişikliklere gitti.  Kalede Bayram, savunmada Semih, Erdinç, Numan ve Taha Batuhan, önlerinde Muhammed ve Murat Cem, solda Benhur, sağda Ramazan, forvete yakın bölgede Yiğitali ve ileride de Bahattin Köse 11’i ile sahadaki yerini aldı. Onur, İrfan ve Batuhan Er, Diyarbakır’a götürülmedi.

 

Spor41

 

DİĞER HABERLER

Abdülkadir Yılmaz: Cuma günü Saffet Sancaklı ile temas kurulacak

Kocaelispor Kulübü Basın Sözcüsü Abdülkadir Yılmaz basın mensupları ile bir araya geldi. Kocaelispor’un eski futbolcularından, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı’nın güncel alacağının 12 milyon 786 bin lira olduğunu ifade eden Yılmaz, Sancaklı ile cuma günü temas kurulacağını da belirtti. 2.5 ay önce göreve gelen bir yönetim olduklarını, yapılan eleştirilerin ve ithamların son derece ağır olduğunu da belirten Yılmaz “Talipli varsa buyursun gelsin” ifadesini kullandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:06
07:52
12:59
15:27
17:44
19:18