Numan Çürüksu: Bu şekilde yaftalamak çok yanlış
Kocaelispor
29 Ocak 2021 Cuma 12:26

Numan Çürüksu: Bu şekilde yaftalamak çok yanlış

Kocaelispor’da Sarıyer maçının 15. dakikasında sakatlanarak oyundan çıkan Numan Çürüksu, Sarıyer’in güçlü bir takım olduğunu ve rakibi net bir skorla mağlup ettikleri için mutlu olduklarını belirtti. Numan kendisini yargılayanların yorumlarına saygı duyduğunu ancak, kendisinin bulunduğu her ortamı sahiplendiğini ifade etti.

 

ÇOK ZOR GOL YİYEN BİR TAKIMDI

Birlik beraberlik içinde başarılı olacaklarına inandığını ifade eden Numan şu şekilde konuştu: Hocamın gelişi ile yeni transferlerle bu kötü sahada, Sarıyer gibi çok zor gol yiyen ve mağlup olan bir takım karşısında net bir skorla, oyunla galip gelmek mutluluk verici. İnanıyorum ki arkadaşlarımız sonraki maçlarda da aynısını sahaya yansıtacaktır. Birlik beraberlik içinde Kocaelispor’u layık olduğu yere çıkarmak için uğraşacağız.

 

MUTLAKA FAYDALI OLMAYA ÇALIŞIRIM

Oyundan çıkmak zorunda kaldım. Saha çok ağırdı. Sol alt adalemi zorladım. Sanıyorum yırtık var. Bazı şeyleri sosyal medya üzerinden konuşmamak gerekir. Aidiyet hissiyatımızı tartışanlar oluyor. Olabilir, saygı duyarız ama bizi gerçekten tanıyan insanlar, bulunduğumuz yerleri nasıl sahiplendiğimizi iyi bilirler. Bir insanı tanımadan bu tür şeyleri yaftalamak çok yanlış. Bulunduğumuz her yerde, gerek saha içinde gerekse de saha dışında mutlaka faydalı olmaya çalışmışızdır.

 

Spor41 - ALİ KÖKSAL

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum
default photo

Yazan: Numancık

Seni gerçekten tanıyan insanlar Körfez arma sevgisini biliyor mu onu tartışmak gerekir.

0 Beğendim
1 Beğenmedim
default photo

Yazan: tekgerçeKOCAELİSPOR

Senin karakterine kişiliğine aidiyet anlayışına birşey diyen olmadı zaten Konu: senin yedek oturup yerine genç Kemal ve batunun oynaması algı yaratma yani senin karakterine kişiliğine laf eden olmadı

1 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:41
07:20
13:23
16:35
19:05
20:33