Önder Karakaş işinin başına döndü
Kocaelispor
20 Kasım 2020 Cuma 16:00

Önder Karakaş işinin başına döndü

Kocaelispor'un yeni yöneticilerinden Önder Karakaş’ın Covid-19 testi pozitif çıkmıştı. Sonucun ardından karantinaya giren Karakaş’ın son yaptırdığı test negatif çıktı ve karantina süresi biten Önder Karakaş işinin başına döndü.

 

Genç yönetici açıklamasında “Elhamdülillah 10 günlük karantina süreci sonunda mekana geri döndüm. Tüm hastalarımızın tez zamanda şifa bulması dileğiyle” ifadelerine yer verdi. Öte yandan Kocaelispor’un bir diğer yöneticisi Melih Oral’ın da Covid-19 testi pozitif çıkmıştı. Oral’ın karantina süreci devam ediyor.

 

DİĞER HABERLER

Abdülkadir Yılmaz: Cuma günü Saffet Sancaklı ile temas kurulacak

Kocaelispor Kulübü Basın Sözcüsü Abdülkadir Yılmaz basın mensupları ile bir araya geldi. Kocaelispor’un eski futbolcularından, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı’nın güncel alacağının 12 milyon 786 bin lira olduğunu ifade eden Yılmaz, Sancaklı ile cuma günü temas kurulacağını da belirtti. 2.5 ay önce göreve gelen bir yönetim olduklarını, yapılan eleştirilerin ve ithamların son derece ağır olduğunu da belirten Yılmaz “Talipli varsa buyursun gelsin” ifadesini kullandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:06
07:52
12:59
15:27
17:44
19:18