O’nun adı artık Bay Stoper!
Kocaelispor
29 Kasım 2019 Cuma 19:24

O’nun adı artık Bay Stoper!

Kocaelispor’un çok sevilen futbolcusu, gençlerin ağabeyi Can Emre Yücel, U-17 takımı ile oynanan maçta stoper olarak mücadele etti.

 

Yakup’un dizindeki sakatlığı, A takımın 5 futbolcunun Erzurum’daki Elit U-19 maçına gitmesi ile birlikte bir anda futbolcu sıkıntısı yaşayan Yeşil Siyahlılarda Can Emre’nin 40 dakikalık performansı beğenildi. Can Emre geçen sezon da bazı antrenmanlarda çift kale maçlarda yer almış, attığı röveşata ve vole golleri ile parmak ısırtmıştı. 

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Mehmet Açık’ı ağlatan olay!

Kocaelispor’un fanatik taraftarlarından, Kocaelispor Taraftar Bilgi Yarışması’nın gerçekleşmesinde önemli bir paya sahip olan Mehmet Açık final gecesinde çok duygulandı. Açık şu şekilde konuştu: Saffet Sancaklı’yı bir İstanbul takımına göndermiştik. Kocaelispor gol sıkıntısı yaşıyordu. Antalyaspor ile oynanan maçtaki protestoların ardından Başkan Sefa Sirmen şok bir kararla istifa etmişti. Yeşil Siyahlılar Başkan Sirmen’i ikna etmeye çalıştılar.

Türkiye Güreş Federasyonu görevinin başındadır!

Yargıtay, seçimlerin iptaline yönelik yapılan temyiz itiraz etti. Böylelikle Türkiye Güreş Federasyonu seçimlerinin iptaline yönelik açılan dava kapanmış oldu. Ankara 1. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin 13 Kasım 2016 tarihinde yapılan Türkiye Güreş Federasyonu'nun başkanlık seçimlerinin iptaline yönelik kararı daha önce İstinaf Mahkemesi tarafından kaldırılmıştı. Bu karara davacı Halil İbrahim Kastan itiraz ederek konuyu temyize taşımıştı. Yargıtay bu konudaki son kararını verdi ve temyiz itirazının reddine, İstinaf Mahkemesi'nin aldığı kararın onanmasına karar verdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:00
05:57
13:17
17:09
20:14
21:56