O'nun için karar günü!
Kocaelispor
11 Haziran 2019 Salı 11:59

O'nun için karar günü!

Kocaelispor’da Cuma günkü genel kurul öncesi hareketli saatler devam ediyor. Volkan Özön’ün aday olduğu genel kurulun tek listeli olmayacağı netleşiyor.

 

TEK ADAYLI OLMAYACAK GİBİ

Bahri Yavuz yönetiminde yer alan ve sıkı çalışmaları ile dikkat çeken Mesut Volkan Sezgin’in öncülüğünde bir grubun aday olabileceği gündemdeki tazeliğini koruyor. Sezgin konu ile ilgili görüşmelere gün itibari ile devam ediyordu. Bugün yarın adaylık noktasındaki kararını verecek olan Sezhin'e olumlu bakanların sayısı hiç de az değil. Taraftarın da gelişmeleri yakından takip ettiği, Hodrimeydan’ın bir tarafta durmadığı ancak en doğru ismin Kocaelispor’a başkan olması yönünde fikir beyan edeceği belirtildi.

 

Spor41

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo

Yazan: Akın kaynak

Hadi ama daraldık yahu

1 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Kadir Öge: Vay be… Biz hariç herkes haklı!

Kocaelispor’da 5 sezon boyunca sol bekte forma giymiş Kadir Öge, ayrılış sürecini şu şekilde yorumladı: Görüşmeye ilk ben geldim. Görüşme Bekir Halefler’in çim halı tesislerinde oldu. Halefler “Bu sene para var, her şey farklı olacak, senin ile anlaşmak istiyoruz” dedi. Rakamlarda sıkıntı olmadı, biz de zorlamadık. Kendilerine “Benim belirli şartlarım var. Bunlar size uyar mı?” dedim. “Uyar” dediler. Hiçbir sorun olmadı. İsmail abi (Araç) “Kampa çıkarsın, 16 Temmuz Salı günü peşinatını alır, sözleşmeyi imzalarsın” dedi. “Tamam” dedim.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:11
06:04
13:16
17:04
20:05
21:43

SÜPER LİG PUAN DURUMU