Öyle bir oynadı ki… Nasıl keseceksin..?
Kocaelispor
08 Ekim 2018 Pazartesi 23:16

Öyle bir oynadı ki… Nasıl keseceksin..?

Kocaelispor’un “Atom Karıncası” Mert Yavuz, Payasspor karşısında bulduğu süreyi çok iyi değerlendirdi.

 

ÜST DÜZEY MÜCADELE

Kaptan Hamza’nın kırmızı kart cezası olması nedeni ile maça 11’de başlayan Mert, Mesut ile birlikte orta sahayı paylaştı ve çember içine rakibini sokmadığı gibi üst düzeyde mücadele etti. Mert, Kocaelispor’un atak çıkışlarında kazandığı tüm topları 1. bölgeden 3. bölgeye hatasız getirirken, pozisyon üretimlerinin de başlangıç noktalarından birisi oldu.

 

HER ŞEYİ YAPTI

İkinci yarıda Sinan ve Burak’ı golle burun buruna getiren Mert, rakip çıkışlarında da kesici, rakibi bozucu hamleleri ile de dikkat çekti. Maçın sonlarında Süleyman kullandığı serbest vuruş öncesi Mert’in hamlesi hem rakibinin kontra atağını kesti hem de Kocaelispor’a çok tehlikeli bir noktadan serbest vuruş kazandırdı.

 

GÖZLER GÜNDOĞDU’DA

Mesut ve Mert’in merkez orta saha paylaşımındaki ayar 90 dakika boyunca şaşmazken, 2-0’lık Payas deplasman zaferinde “Mert Performansı” altı çizili bir şekilde saha içindeki yerini aldı. Gözler bu noktada Galip Gündoğdu’ya çevrildi. Hamza’nın cezası sona erdi. Gündoğdu’nun Cumartesi günkü Buca maçında nasıl bir orta saha şablonu ile sahaya çıkacağı şimdiden merak edilenler arasında bulunuyor.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Bahadır Taşer: Kocaelispor’da her görev kutsaldır

Kocaelispor Futbol Şube Sorumlusu Bahadır Taşer, kocaelispor’da her görevin kutsal olduğunu belirtti ve şu ifadelere yer verdi: Baştan ifade edeyim. Bizler aile olarak Kocaelisporluyuz. Bu şehrin hangi değerlere sahip olduğunu da iyi biliyoruz. Bunların başında tabii ki Kocaelispor geliyor. Hüseyin başkanımız teveccüh buyurdu ve Kocaelispor yönetiminde beni görmek istediğini belirtti. Yaptığımız toplantıda da futbol şube sorumluluğu görevi tarafıma layık görüldü. Başkanımıza teşekkür ediyorum.

Kocaelispor’da yeni yönetimin görevleri belli oldu

Kocaelispor’da başkan Hüseyin Üzülmez, KOTO’da yaptığı yönetim kurulu toplantısının ardından görev dağılımını yaptı. Bahri Yavuz döneminde de yönetici olan Çağrı Alpaslan, Medya ve Halka İlişkiler Sorumlusu oldu. Bu arada toplantıda görev dağılımı ve kısa vadede mali politika konularının masaya yatırıldığı, teknik ekibin belirlenmesi ile ilgili her hangi bir fikir alışverişinde bulunulmadığı öğrenildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:01
05:22
13:13
17:14
20:43
22:44

SÜPER LİG PUAN DURUMU