ÖYLE BÖYLE DEĞİL ÇOK FENA GELİYORUZ!
Kocaelispor
29 Kasım 2018 Perşembe 16:52

ÖYLE BÖYLE DEĞİL ÇOK FENA GELİYORUZ!

Hodrimeydan Taraftar Grubu Ankara deplasmanı hakkında son bilgilendirmesini yaptı.

 

AÇIKLAMA

An itibariyle, semt ve temsilciliklerden 18, üniversite temsilciliklerimizden 7, sayfamıza isim yazdıran taraftarlarımız için 7, aileler için de 1 otobüsümüz birlikte toplamda 33 otobüs ile Ankara’ya gidiyoruz. Semt ve temsilcilikler haricinde sayfamıza isim yazdıran taraftarlarımız Pazar sabahı 06:00’da NCity otoparkta toplanıp en geç 06:30’da hareket edeceğiz.

 

HİÇ BİR OTOBÜS BİR BİRİNDEN KOPMAYACAK

Semt ve temsilciliklerden kalkacak olan toplam 18 otobüs toplanma yeri Ncity’e geldikten sonra toplu bir şekilde hareket edeceğiz. Yol boyunca hiç bir otobüs birbirinden kopmayacak. Yol üzerinde kısa ihtiyaç molası haricinde KESİNLİKLE mola verilmeyecektir. Maç saatinin erken oluşu, stadyuma erken giriş sağlamamız ve stadyuma olan uzaklığı sebebiyle üzülerek belirtiyoruzki Anıtkabir ziyaretimizi gerçekleştiremeyeceğiz.

 

BİLET FİYATI 15 LİRA

Adliyespor müsabakası için bilet fiyatı 15 TL olup bilet satışı stat önünde gişeden olacaktır. Hiç bir kontenjan sıkıntısı yoktur. Öncelikle şanslı armamıza, Hodri Meydan ismine yakışır bir şekilde ve kontenjan konusunda bizlere kefil olan büyüklerimizin yüzlerini kızartmayacak bizlere yakışır şekilde gidip geleceğiz. İzmit çocuğuna yakışan neyse öyle davranacağız!

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:23
05:31
13:08
17:05
20:24
22:15

SÜPER LİG PUAN DURUMU