Özel güvenlik personeli eğitimden geçti
Kocaelispor
13 Eylül 2018 Perşembe 16:12

Özel güvenlik personeli eğitimden geçti

İçişleri Başkanı Süleyman Soylu’nun talimatı ile başlatılan ve ülke genelinde statların güvenliğini sağlayan özel güvenlik görevlisi personeline eğitim verildi.

HEM TEORİK HEM DE UYGULAMALI

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’nün öncülüğünde ilimizde de stadyumlarda görev yapan Özel Güvenlik görevlisi eğitimden geçti. Kocaeli Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünden Emniyet Müdürü Ahmet Öncel ve Özel Güvenlik Şube Müdürlüğünden Ata Emre Erdil’den eğitim alan personel hem teorik hem de uygulamalı eğitimden geçti.

 

 

NEBİL UZUN: ÇOK YARARLI BİR EĞİTİM

Maksimum Güvenlik Firmasına Yönetim Kurulu Başkanı Nebil Uzun konu ile ilgili olarak gazetemize “Son derece yararı olan ve desteklediğimiz bu eğitim için Bakanımız Süleyman Soylu ve Kocaeli Emniyet Müdürlüğümüze teşekkür ederim. Periyodik olarak verilen bu eğitimlerdeki amaç statlara gelen vatandaşlara hem daha pozitif yaklaşımda bulunmak, hem de olay olduğun da nasıl davranmaları gerektiği konusunda tecrübe sahibi olmak. Tüm emniyet teşkilatımıza ve özel güvenlik personeli arkadaşlarımıza görevlerinde kolaylıklar diliyorum” dedi.

 

Spor41

 

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:27
08:12
13:23
15:55
18:12
19:45

SÜPER LİG PUAN DURUMU