Sancaklı geliyor! Açıklama yapacak!
Kocaelispor
27 Kasım 2020 Cuma 01:03

Sancaklı geliyor! Açıklama yapacak!

Kocaeli MHP Milletvekili Saffet Sancaklı bugün (Cuma) saat 14.00’de Hodri Meydan’ın Belediye İş Hanı’ndaki yeni ofisinde açıklama yapacak.

 

ISITILAN KONU

Sancaklı’nın gündeminde Kocaelispor’un basın toplantılarında dile getirilen “Kocaelispor’un parası Sancaklı’nın hesabına gidiyor” konusu yer alıyor. Isıtılan konu şu. TFF’den Kocaelispor’a gönderilen para temlikli dosyalara gidiyor. Temlikli dosyaların başında Sancaklı’nın dosyası var ve gelen para Kocaelispor’un eski futbolcusunun hesabına yatıyor.

 

KONUYU KAPATACAK

Sancaklı’nın görüşeceği Kocaelispor’un bir kısım yöneticisine işin doğrusunu anlatacağı belirtildi. Bu konunun kendisini çok gerdiğini belirten Saffet Sancaklı’nın yakın çevresine “Uzun süreden beri susuyorum. Ne zaman Kocaelispor’da bir şeyler ters giderse gündemin ilk konusu ben oluyorum. Yeter artık. Ya ben anlatamadım ya da bunlar anlamak istemiyor. Artık konuşacağım ve herkes doğrusunu bilsin, bu konu da kapansın” dediği öğrenildi.

 

Kocaelispor Kulübü Basın Sözcüsü Abdülkadir Yılmaz’ın yönetimden bağımsız olarak dilediği özür üzerine Sancaklı’nın gergin olan ipleri yumuşattığını, gerçeğin Kocaelispor’daki bir yönetici tarafından geç de olsa resmi olarak açıklandığını, ancak özellikle Başkan Hüseyin Üzülmez’in kendisini gereksiz yere gündemde tutma çabasına ve yersiz çıkışlarına, basın toplantılarında adının haksız yere itham edilmesine ve tepkili olduğu ifade edildi. Sancaklı’nın toplantıda kullanacağı dil ve takınacağı tavırlar hayli merak ediliyor.

 

KOCAELİSPOR FORMASI ALTINDA TAM 83 GOL

Kocaelispor’un bir döneme damga vuran futbolcusu Saffet Sancaklı, 1991-94, 1995-96  ve 1996-97 sezonlarında yeşil siyahlı formayı giydi. Kocaelispor forması ile Süper Lig ve 1. Lig’de toplam 83 gole imza attan Saffet Sancaklı, 24 kez Milli takım forması giydi. 3 İstanbul takımında da oynayan Sancaklı’nın kariyerinde Milli takım forması ile de dahil toplam 158 golü bulunuyor.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:29
08:15
13:21
15:50
18:07
19:41