Seçmeler sona erdi
Kocaelispor
30 Temmuz 2020 Perşembe 00:34

Seçmeler sona erdi

Kocaelispor’da yeni sezon öncesi A takım ve alt yapıya kazandırılması için yapılan seçmeler sona erdi. Seçmelerde ilgi yoğun olsa da dikkat çeken futbolcu azdı.

 

YAKLAŞIK 250 FUTBOLCU KATILDI

Körfez Kocaelispor Brunga Tesisleri yan sahada yapılan seçmelere il içi, il dışı ve yurt dışından yaklaşık 250 sporcu katıldı. Teknik ekibin gözüne girmek için kıyasıya mücadele eden gençlere 25’er dakikalık çift kale maç yaptırıldı. İlgi yoğun olsa da dikkat çeken futbolcu sayısı yeterli düzeyde değildi. İlk gün dikkat çeken isimler ertesi gün de davet edildi. Seçmeler sonrası takıma kazandırılacak olan futbolculara mesajla bilgi mesajı gönderilecek.

 

 

SOYDAŞ VE KAYA’DAN YAKIN TAKİP

Seçmeleri Kocaelispor yöneticileri Murat Barış, Haşmet Uçar, Zeynel Abidin Akyol, Bekir Halefler, Alt Yapı Koordinatörü Ramiz Soydaş, izleme komitesi sorumlusu Zeki Kaya, izleme komitesinden Nuri Çolak ve Kamuran Akşar ile çok sayıda antrenör de izledi. Kocaelispor Teknik Direktörü Selahaddin Dinçel ise yaklaşık 45 dakika sporcuları izlerken 18.00’de başlayan A takım antrenmanına çıktı.

 

Spor41

 

 

 

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:01
05:58
13:17
17:08
20:13
21:54