Seni hiç unutur muyuz Amigo Barbo!
Kocaelispor
30 Temmuz 2020 Perşembe 21:07

Seni hiç unutur muyuz Amigo Barbo!

Kocaelispor’un şampiyonluk sevinciyle birlikte Kocaelispor hediyelerini birçok Körfez sevdalısına ulaştıran İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, efsane amigolardan “Amigo Barbo” lakaplı Barbaros Demirdöven’i de unutmadı.

 

RİCASINI GERİ ÇEVİRMEDİ

Başkan Hürriyet, 1970’li yılların sonlarında Kocaelispor amigoluğu yaparak ilk şampiyonluk sevincine ortak olan ve şu anda Aydın’ın Didim ilçesinde yaşayan “Amigo Barbo” lakaplı Barbaros Demirdöven’e Kocaelispor hediyelerini yolladı. İzmit Belediyesi Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Eski Müdürü Melih Ademoğlu’nun Didim’e gideceğini öğrenen Başkan Hürriyet,  “Didim’de Kocaelispor’un efsane amigolarından Barbaros Demirdöven yaşıyormuş. Kendisine Kocaelispor ile ilgili hediyelerimizi ulaştırırsanız ve selamlarımızı iletirseniz mutlu oluruz” diyerek ricada bulundu. Hürriyet’in bu ricasını kırmayan Ademoğlu da Didim’de Amigo Barbo’yu buldu ve hediyeleri iletti.

 

TEŞEKKÜRLER FATMA BAŞKAN

Yıllar sonra Kocaelispor ile ilgili böylesi bir sürprizle karşılaşan Amigo Barbo, kendisine anlamlı bir jest yapan Başkanı Hürriyet’e teşekkür etti. Amigo Barbo “Benim gibi eski bir amigoyu hatırladığı için Allah ondan razı olsun. Sırtı yere gelmesin. Halkın içinden biri olduğu sürece nice başarılara imza atacağına inanıyorum. Bu vesile ile Kocaelispor’umuzun şampiyonluğunu kutluyor, o efsane yıllara geri dönmesini temenni ediyorum” diyerek Kocaeli’deki tüm dostlarına selam yolladı.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:29
08:15
13:21
15:50
18:07
19:41