Seni ne çok özlemişiz be!
Kocaelispor
23 Ekim 2020 Cuma 23:23

Seni ne çok özlemişiz be!

Türkiye, kapalı alanda maçları taraftara açan ilk ülke olarak dünyada eşi ve benzeri görülmemiş bir olaya imza atarken, açık olan tribünlerde ise kısa süre içinde kademeli olarak taraftarın stada alınacağı düşünülüyor. Kocaelispor ile İnegölspor arasında oynanan maçta da localar açıktı ve yeşil siyahlıların 1-0 kazandığı maçı yaklaşık 300 kadar Kocaelispor taraftarı localardan izledi.

 

8 AY SONRA

Kocaeli Stadı’nda yer alan toplam 49 locanın 34’ü daha önce kurumlara ve iş insanlarına satılmıştı. Kalan 15 loca için de toplam 79 adet bilet basıldı ve tanesi 250 lira olan biletler çok kısa bir süre içinde tüketildi. Akustik olarak iyi bir stat olan Kocaeli Stadı’nda sesler tek tek bile seçildi ve bu sesler localardan saha içine kadar ulaştı. Maç boyunca tezahüratların yapıldığı statta yeşil siyahlı taraftarlar yaklaşık 8 ay sonra tribündeki yerlerini localardan da olsa aldı. İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet de mücadeleyi localardan izleyenler arasındaydı.

 

Spor41 - Ali KÖKSAL

DİĞER HABERLER

Selahaddin Dinçel: Benim derdim Hüseyin Üzülmez ile!  

Kocaelispor’da geride bıraktığımız sezonun en tartışılan isimlerinden, özellikle futbolcular ile arası hayli açılan ve kafayı kulüp personeline takacak kadar kendisini küçük duruma düşüren Selahaddin Dinçel, Gölcükspor – Erokspor maçının ardından konuştu. Dinçel’in gündeminde Kocaelispor Kulüp Başkanı Hüseyin Üzülmez vardı. Dinçel “Sıkıştıkça birilerine çamur atıyor, yalan söylemekten, iftira atmaktan çekinmiyor. Onunla istediği yerde, istediği zaman programa çıkabilirim… Hodri Meydan” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:09
07:56
13:00
15:26
17:42
19:17