Şimdi bu cezaya sevinelim mi üzülelim mi bilemedik!
Kocaelispor
06 Mart 2020 Cuma 14:56

Şimdi bu cezaya sevinelim mi üzülelim mi bilemedik!

Kocaelispor ile Karşıyaka arasında oynanan ve seyirci rekorunun kırıldığı maçın ardından Disiplin Kurulu’na sevk edilen iki takıma da para cezası geldi. 33 bin kişilik statta "Kapasite üstü" taraftarla maçını oynayan Kocaelispor'a verilen ceza da tarihteki yerini aldı.

 

Kocaelispor’a taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 3 bin, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı ve bu eylemin aynı sezon içinde ilk kez gerçekleştirilmesi nedeniyle 5 bin ve stadyuma biletsiz ve kapasitenin üzerinde seyirci alınmasından dolayı da 6 bin 500 lira olmak üzere toplam 14 bin 500 lira para cezası verildi. Karşıyaka’ya ise taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 3 bin, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı ve bu eylemin aynı sezon içinde ilk kez gerçekleştirilmesi nedeniyle de 5 bin olmak üzere 8 bin lira para cezası verildi.

 

Spor41

 

 

DİĞER HABERLER

Gökdeniz’in köyü Ballar, koronayı yendi!

Kocaelispor’dan Antalyaspor’a transfer olan genç futbolcu Gökdeniz Bayrakdar’ın köyü olan Kandıra Ballar Köyü, 16 Mayıs’ta karantina altına alınmıştı. Covid-19 salgını nedeni ile vakaların görülmesi köye giriş ve çıkışın yasaklanmasını da beraberinde getirdi. 5 günlük karantina süresi Hıfzıssıhha Kurulu’nun toplantısının ardından 14 güne çıkarılan köyde teyakkuz ilan edilmişti. Ancak gelen son haberler çok iyi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:17
05:28
13:08
17:07
20:28
22:22