Son ana kadar risk vardı!
Kocaelispor
11 Ocak 2020 Cumartesi 23:33

Son ana kadar risk vardı!

Daha önce duyurduğumuz ve Kocaelispor’un eski futbolcularından Murat Hacıoğlu dosyası ile ilgili kulüpten de açıklama geldi. İkinci transfer tescil döneminde Murat Hacıoğlu’nun ikinci dosyası sezon ortasında gelmişti. Bunun ile birlikte Bülent Bölükbaşı'nın yine aynı dönemden ikinci bir dosyası daha vardı. Sezon başında Bülent Bölükbaşı'nın dosyası kapatılmıştı. İlk dosyasında olduğu gibi, Bülent Bölükbaşı Kocaelispor Kulüp Başkanı Hüseyin Üzülmez ile Antalya'da görüştü.

 

CEM PAPİLA’NIN HESABINA PARA YATTI

Yine iyi niyetli bir tavır sergileyen Bölükbaşı alacağı olan 650 bin lirasından bu transfer döneminde de muvafakat etti. Yeşil Siyahlı kulüp Bülent Bölükbaşı’na teşekkür etti. Eski futbolculardan Murat Hacıoğlu, ikinci dosyasında faizler dahil hiçbir şekilde indirim yapmadı ve yönetimin çabaları sonucu yaklaşık 350 bin lira bulunarak Hacıoğlu’nun avukatı Cem Papila’nın hesabına yatırıldı. Böylece Hacıoğlu dosyası da tamamen kapandı ve yeni futbolcuların lisansları çıktı.

 

Spor41

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo

Yazan: Kocaelispor Aşığı

Murat Hacıoğlu, hak adalet konusu olarak hakkım diyebilirsin fakat şöylede birşey var. Kocaelispor'un düştüğü sene görevinizi tam yaptınız mı, yaptıysanız neden düştünüz. Bu ödemeleri alırken takımdan ayrılmadan zaten para alamıyoruz diye kafanıza göre hareket ettiniz mi onuda sorgulayın.Hak sa Paranız ödenir Hakkınız Asla diyeceklerimiz arasındamısın, sende bi sor bakalım trübünün eski adamlarına...

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:47
06:31
13:14
16:51
19:37
21:09