Son yılların en kalabalık ilk oturumu!
Kocaelispor
07 Haziran 2019 Cuma 22:49

Son yılların en kalabalık ilk oturumu!

Kocaelispor, mali olağan ve seçimli olağanüstü genel kurulun ilk oturumunu gerçekleştirdi. Genel olarak ilk oturumlarda üye sayısı 3’ü 5’i geçmezken, bu kez sayı daha fazlaydı.

 

AĞA HER ZAMANKİ YERİNDE

İzmit Dolphin AVM’de yer alan Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleşen ilk genel oturuma yaklaşık 30 üye geldi ve bu üyelerin 20’si tutanağı imzaladı. Kocaelispor yöneticilerinden Çağrı Alpaslan ve Kulüp Müdürü İlker Uzel’in de yer aldığı genel kurulda Kocaelispor üyesi olan ve hiçbir genel kurulu kaçırmayan Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa da bulundu.

 

 

ÇOK RENKLİ GEÇECEK

533 üyenin oy kullanma hakkı olduğu genel kurulda 267 yeter sayısına ulaşılamaması üzerine genel kurul 14 Haziran’da aynı yer ve saate ertelendi. Şu ana kadar başkan adaylığını resmi olarak açıklayan tek kişi Volkan Özön’ün karşısına mevcut başkan Bahri Yavuz’un çıkacağına kesin gözü ile bakılırken, önümüzdeki Pazartesi yapılacak yönetim kurulu toplantısının ardından Yavuz’un da adaylığını açıklayacağı tahmin ediliyor. 14 Haziran Cuma günkü genel kurulun hayli kalabalık ve renkli geçmesi bekleniyor.

 

Spor41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

Kocaelispor’da yeni yönetimin görevleri belli oldu

Kocaelispor’da başkan Hüseyin Üzülmez, KOTO’da yaptığı yönetim kurulu toplantısının ardından görev dağılımını yaptı. Bahri Yavuz döneminde de yönetici olan Çağrı Alpaslan, Medya ve Halka İlişkiler Sorumlusu oldu. Bu arada toplantıda görev dağılımı ve kısa vadede mali politika konularının masaya yatırıldığı, teknik ekibin belirlenmesi ile ilgili her hangi bir fikir alışverişinde bulunulmadığı öğrenildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:01
05:21
13:13
17:13
20:43
22:43

SÜPER LİG PUAN DURUMU