Şu kokuya en azından maçlarda bir çare bulunsun!
Kocaelispor
15 Eylül 2020 Salı 00:05

Şu kokuya en azından maçlarda bir çare bulunsun!

Kocaelispor ile Yalovaspor arasında oynanan hazırlık maçı öncesi çöp fabrikasından yayılan kötü koku bir kez daha maçın önüne geçti.

 

YALOVALILAR DA ŞAŞIRDI

Yalovasporlu teknik kadro ve futbolcular ağır koku karşısında şaşırırken “Boru mu patladı, bu koku da ne?” diye sordu. Durum kendilerine izah edilince “Allah burada yaşayanlara sabır versin” karşılığı verildi. Çöp fabrikasının, en azından maçın oynanacağı günlerde maçtan 2 saat önce ve 1 saat sonra kokuyu salmaması isteniyor. Bilindiği üzere yaklaşık 175 milyon liralık Kocaeli Stadı, stat arazisi ücretsiz diye çöp fabrikasının yanına yapılmıştı.

 

İSMETPAŞA STADI’NIN ARAZİSİ BAKIM BEKLİYOR

İsmetpaşa Stadı’nın astronomik değerdeki arazisi, yeni stat yapılması karşılığında TOKİ’ye devredilmişti. TOKİ bu araziyi ihaleye çıkardı ve araziye MALL Of Kocaeli (Rezidans ve AVM) inşa edilecekti. Ancak dövizin yükselmesi, ekonomik güçlük ve inşaat sektörünün dip yapması ile arazinin “Millet Bahçesi” olmasına karar verildi. Uzun süredir bakım bekleyen bu arazi görüntü rahatsızlığı yaratmaya devam ediyor.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Önce inanın, sonra mücadele edin, kazanın ve gelin!  

Sezonu 0-0’lık Sarıyer beraberliği ile açan, hafta arasında Teknik Direktör Selahaddin Dinçel ile yollarını ayıran Kocaelispor yarın (Cumartesi) Manisa Futbol Kulübü ile karşı karşıya geliyor. Misli.com’dan naklen yayınlanacak olan maç saat 16.00’da başlayacak ve mücadeleyi Gaziantep’ten Özgür Reha Alıcı yönetecek. Kocaelispor'un tarihinde her daim inanmak ve asla vazgeçmemek var... Yarın da önce inanılacak, sonra mücadele edilecek ve İzmit'e 3 puanla dönülecek!!!

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:04
06:44
13:03
16:25
18:59
20:27