Tarihe tanıklık etmeye devam edecek!
Kocaelispor
05 Ocak 2019 Cumartesi 22:37

Tarihe tanıklık etmeye devam edecek!

İsmetpaşa Stadı denildiğinde Kocaelispor ile birlikte ilk akla gelenlerden biri de kale arkasındaki demir toplardır.

 

KOCAELİSPOR’DAN TEŞEKKÜR

Yıllar boyunca, şanlı tarihimizin tanığı olan İsmetpaşa Stadı’ndaki toplarımız Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Tahir Büyükakın’ın ricası ve girişimleriyle, İsmetpaşa Stadı’nın yıkım ve hafriyat ihalesini alan Fethiye Kundura ve İnşaat Şirketi tarafından gerekli tadilat ve boyaları yapılarak armağan edildi. Kocaelispor kulübü, Yeşil Siyahlılar için büyük bir hatıra niteliği taşıyan, İsmetpaşa Stadı’nın sembolü olmuş toplarımızın yok olmasının önüne geçen Tahir Büyükakın, Vedat Çalık ve. Recep Çalık’a teşekkür etti.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Bahadır Taşer: Kocaelispor’da her görev kutsaldır

Kocaelispor Futbol Şube Sorumlusu Bahadır Taşer, kocaelispor’da her görevin kutsal olduğunu belirtti ve şu ifadelere yer verdi: Baştan ifade edeyim. Bizler aile olarak Kocaelisporluyuz. Bu şehrin hangi değerlere sahip olduğunu da iyi biliyoruz. Bunların başında tabii ki Kocaelispor geliyor. Hüseyin başkanımız teveccüh buyurdu ve Kocaelispor yönetiminde beni görmek istediğini belirtti. Yaptığımız toplantıda da futbol şube sorumluluğu görevi tarafıma layık görüldü. Başkanımıza teşekkür ediyorum.

Kocaelispor’da yeni yönetimin görevleri belli oldu

Kocaelispor’da başkan Hüseyin Üzülmez, KOTO’da yaptığı yönetim kurulu toplantısının ardından görev dağılımını yaptı. Bahri Yavuz döneminde de yönetici olan Çağrı Alpaslan, Medya ve Halka İlişkiler Sorumlusu oldu. Bu arada toplantıda görev dağılımı ve kısa vadede mali politika konularının masaya yatırıldığı, teknik ekibin belirlenmesi ile ilgili her hangi bir fikir alışverişinde bulunulmadığı öğrenildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:01
05:22
13:13
17:14
20:43
22:44

SÜPER LİG PUAN DURUMU