TFF’yi böyle mi TEMSİL edeceksiniz!!!
Kocaelispor
15 Kasım 2020 Pazar 20:49

TFF’yi böyle mi TEMSİL edeceksiniz!!!

Kocaelispor ile Sancaktepespor arasında oynanan maçın temsilcilerinden Hakan Avcı üslubu ve iletişimi ile sınıfta kaldı. Son derece sert ve bir o kadar emrivaki bir şekilde, başta gazeteciler olmak üzere tüm görevlilere anlamsız dayatmalarda bulunan Avcı’nın ellerini cebine atarak kamu işlerini yapmaya çalışan gazetecilere sürekli bir şeyler anlatma isteği, mesleğini icra etmeye çalışan gazetecileri hayli gerdi.

 

BU KİŞİLERİ SEÇERKEN HASSAS OLUNMALI!

Avcı’nın temsilcilerin kılık kıyafet yönetmeliklerine uymadığı, montunun altında kalan kart nedeni ile gazetecilerin ilk başka şahsın kim olduğunu bilememesi da durumuna yol altı. Gazetecilerin dilekçe ile Hakan Avcı’yı temsilciler kuruluna şikayet edeceği belirtilirken,  TFF’nin temsilcileri belirlerken öncelikle insan ilişkileri konusunda daha düzgün hitabı olan kişileri tercih etmeleri isteniyor.  

 

Spor41

 

 

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum
default photo

NTFF

Yazan: Hulusi̇ Özdi̇lek

BEYLİK VERMİŞLER BABASINI KESMİŞ............HER HAFTA BAŞKA KURAL - KRALCI...

1 Beğendim
0 Beğenmedim
default photo

kraldan kralcılar

Yazan: Hulusi̇ Özdi̇lek

birine beylik vermişler oğlunun şeyini kesmiş, ...,,,***---

1 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Abdülkadir Yılmaz: Cuma günü Saffet Sancaklı ile temas kurulacak

Kocaelispor Kulübü Basın Sözcüsü Abdülkadir Yılmaz basın mensupları ile bir araya geldi. Kocaelispor’un eski futbolcularından, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı’nın güncel alacağının 12 milyon 786 bin lira olduğunu ifade eden Yılmaz, Sancaklı ile cuma günü temas kurulacağını da belirtti. 2.5 ay önce göreve gelen bir yönetim olduklarını, yapılan eleştirilerin ve ithamların son derece ağır olduğunu da belirten Yılmaz “Talipli varsa buyursun gelsin” ifadesini kullandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:06
07:52
12:59
15:27
17:44
19:18