Topa agresif kimse olmayacak mı?
Kocaelispor
30 Ekim 2020 Cuma 00:04

Topa agresif kimse olmayacak mı?

Kocaelispor, Niğde ekibi ile yaptığı maçın ilk yarısında tutuk bir futbol ortaya koydu. Kalesinde iki önemli pozisyon veren yeşil siyahlılar Ramazan, Bahattin ve Batuhan ile önemli pozisyonlar buldu ancak bir türlü kilidi açamadı ve devre 0-0 sona erdi. İkinci yarıda da üçüncü bölgeye topu indirmede güçlük çeken Kocaelispor’da Bahattin’in kaçırdığı evlere şenlik golün ardından rakibin puana olan inancı arttı ve eş zamanlı olarak da Kocaelispor’a direnç de gösterdi.

 

DÜŞÜNDÜRÜCÜ

Pozisyonları maçın uzatmalarına saklayan yeşil siyahlılarda gol umudu olarak ileriye gönderilen Numan ile kaçan 2 gol saç baş yoldurdu. Kocaelispor’da bu sezonun temel sorunlarından birisi topa agresif olamamak. Genç rakibi karşısında maça iştahsız ve bir o kadar da rahat çıkan yeşil siyahlılar bunun faturasını 2 puan daha bırakarak aldı. Saha içinde agresif olacak futbolcu varlığı da takımlar için önemli. Kocaelispor’da bu agresifliği gösteren net bir kimliğin olmaması ise düşündürücü.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Selahaddin Dinçel: Benim derdim Hüseyin Üzülmez ile!  

Kocaelispor’da geride bıraktığımız sezonun en tartışılan isimlerinden, özellikle futbolcular ile arası hayli açılan ve kafayı kulüp personeline takacak kadar kendisini küçük duruma düşüren Selahaddin Dinçel, Gölcükspor – Erokspor maçının ardından konuştu. Dinçel’in gündeminde Kocaelispor Kulüp Başkanı Hüseyin Üzülmez vardı. Dinçel “Sıkıştıkça birilerine çamur atıyor, yalan söylemekten, iftira atmaktan çekinmiyor. Onunla istediği yerde, istediği zaman programa çıkabilirim… Hodri Meydan” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:09
07:56
13:00
15:26
17:42
19:17