Tribün sesi hiçbir şeye değişilmez!
Kocaelispor
12 Ağustos 2020 Çarşamba 17:31

Tribün sesi hiçbir şeye değişilmez!

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Kocaelispor’da Kartepe kampı bugün başlıyor. Kamp öncesi İzmit’te yapılan son antrenmana çıkarma yapan taraftar teknik ekip ve futbolculara moral verirken unutulmaz anların yaşanmasını sağladı.

 

MEŞALE RESİTALİ

Körfez Kocaelispor Brunga Tesisleri’ndeki antrenman öncesi pankartlarla tribünleri süsleyen Hodri Meydan taraftarı tezahüratı hiç kesmeden antrenman boyunca takıma destek verdi. Tüm futbolcular ile Teknik Direktör Selahaddin Dinçel’i tribünlere davet eden ve futbolculara üçlü çektiren 12. adam antrenman sonunda yaktıkları meşalelerle görsel bir şölene imza attı. Gün sonunda toplu halde verilen fotoğrafla muhteşem antrenman ölümsüzleştirildi.

 

Spor41

 

 

BARIŞ’A GEÇMİŞ OLSUN MORALİ

Çok iyi organize olan Hodri Meydan Taraftar Dernek Başkanı Ferhat Uzun, tribün liderleri Haluk Bozo ve Mustafa Güler öte yandan Kocaelispor 2. Başkanı Murat Barış’ı da tribüne davet etti ve taraftarlar geçtiğimiz günlerde gıda zehirlenmesi geçiren Murat Barış’a geçmiş tezahüratında bulundu. Gün sonunda toplu halde verilen fotoğrafla muhteşem antrenman ölümsüzleştirildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

Bu isimlerden daha iyisi mi bulunacak?

Yeni sezon öncesindeki kadro planlamasında arızaları ile dikkat çeken Kocaelispor’da rapor alan teknik direktör Selahaddin Dinçel’in hiç çalıştıramadığı takım Sarıyer ve Manisa Futbol Kulübü maçlarından 1 puan çıkarabilmişti. Oynanan mahkum futbolun yanında düşük tempo da Dinçel’in bu takıma hiçbir veremediğini kanıtlar nitelikteydi. Kadro ve antrenman planlamasındaki eksikliklerin farkında olunmadığından elde edilen skorlar “Geliyorum” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:08
06:48
13:01
16:20
18:52
20:20