Uğurlu deplasman
Kocaelispor
11 Mayıs 2019 Cumartesi 15:09

Uğurlu deplasman

Cuma sabahı 7.00’da Çorum’a hareket eden ve yaklaşık 6 saatlik bir yolcuğun ardından Anadolu’nun güzide illerinden Çorum’a varan Kocaelispor taraftarı son derece iyi şekilde karşılandı.

 

Gerek şehir içinde gerekse de maç içinde iki taraftar grubu da birbirine sevgi gösterisinde bulundu. Bir Çorum deplasmanından daha galibiyet ile dönen Yeşil Siyahlılar, Çarşamba günkü maç için avantajı cebine koyarken, Çorum halkı ve taraftarı Kocaelispor’a gösterdiği samimiyetten ötürü kalplerde taht kurdu.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Kadir Öge: Vay be… Biz hariç herkes haklı!

Kocaelispor’da 5 sezon boyunca sol bekte forma giymiş Kadir Öge, ayrılış sürecini şu şekilde yorumladı: Görüşmeye ilk ben geldim. Görüşme Bekir Halefler’in çim halı tesislerinde oldu. Halefler “Bu sene para var, her şey farklı olacak, senin ile anlaşmak istiyoruz” dedi. Rakamlarda sıkıntı olmadı, biz de zorlamadık. Kendilerine “Benim belirli şartlarım var. Bunlar size uyar mı?” dedim. “Uyar” dediler. Hiçbir sorun olmadı. İsmail abi (Araç) “Kampa çıkarsın, 16 Temmuz Salı günü peşinatını alır, sözleşmeyi imzalarsın” dedi. “Tamam” dedim.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:11
06:04
13:16
17:04
20:05
21:43

SÜPER LİG PUAN DURUMU