UNUTULMAZ! Ne çileler çektik neler!
Kocaelispor
19 Mayıs 2019 Pazar 12:50

UNUTULMAZ! Ne çileler çektik neler!

Kocaelispor taraftarı 2018-2019 sezonunda adeta seyyah oldu. Muğla’dan Trabzon’a, İzmir’den Diyarbakır’a takımı yalnız bırakmayan 12. adam Cizre, Bayburt ve Karacabey deplasmanlarına yasak nedeni ile gidemedi. Kocaelispor taraftarının gittiği en uzak deplasman 1350 kilometre uzaklıktaki Diyarbakır’dı. En yakın deplasman ise 15 kilometrelik kentlisi Gölcük maçıydı.

 

SIĞMADILAR!

Kocaelispor’un cefakar taraftarı zahmetli deplasmanlar da gördü. 1461 Trabzon maçında kotayı aşan Yeşil Siyahlılar maçı otobandan izlerken, 90 dakika desteği kesmedi, Trabzonlular kendi takımlarının aldığı kararı kınadı. 12. adam Buca maçında da kotayı aştı ve Trabzon’da olduğu gibi “Ya hepimiz ya hiç birimiz diyerek stada girmeme kararı aldı, dahası İzmir emniyeti tarafından da zor kuvvete maruz kaldı.

 

Kocaelispor’un Can Dede olarak bilinen taraftarı Ahmet Aydın, Buca deplasmanında adeta isyan etti ve maçı izlemeden stadı diğer taraftarlar gibi terk etti.

 

TAŞ YEDİK, ÇÖP BİDONU YEDİK YILMADIK!

Kocaelispor, çirkinlik ve çirkefliklerle dolu deplasmanlarda da mücadele etti. En can sıkıcı maç Bursa’daydı. 90 dakika boyunca Kocaelispor’a durmadan vermeden küfür eden Karacabey taraftarı, Kocaelispor Teknik Direktörü Galip Gündoğdu’ya çöp bidonu fırlatacak kadar da ileri gitti. Taraftar yasağının olduğu Cizre’de başına taş yağan Yeşil Siyahlı teknik ekip ve futbolcular soyunma odasına kendilerini zor attı.

 

Spor41

 

Karacabey deplasmanında teknik adam Galip Gündoğdu’ya çöp bidonu atıldı.

 

Bu sezonki deplasman mesafeleri

Cizre – 1500 km. (Yasak vardı)

Diyarbakır – 1350 km.

Bayburt – 1020 km. (Yasak vardı)

Trabzon – 960 km.

Erzincan – 940 km.

Payas – 935 km.

Ordu Fatsa – 750 km.

Muğla – 665 km.

Antalya Serik – 625 km.

Çorum – 525 km.

İzmir Buca – 475 km.

Ankara Adliye – 350 km.

Turgutlu – 435 km.

Karacabey – 190 km. (Yasak vardı)

İstanbul Bağcılar – 122 km.

Halide Edip – 105 km.

Gölcük – 15 km.

 

TOPLAM – 10962 km.

 

1461 Trabzon deplasmanına giden 12. adam kotayı aştığı için maçı tribünden izleyemedi.

DİĞER HABERLER

Bahadır Taşer: Kocaelispor’da her görev kutsaldır

Kocaelispor Futbol Şube Sorumlusu Bahadır Taşer, kocaelispor’da her görevin kutsal olduğunu belirtti ve şu ifadelere yer verdi: Baştan ifade edeyim. Bizler aile olarak Kocaelisporluyuz. Bu şehrin hangi değerlere sahip olduğunu da iyi biliyoruz. Bunların başında tabii ki Kocaelispor geliyor. Hüseyin başkanımız teveccüh buyurdu ve Kocaelispor yönetiminde beni görmek istediğini belirtti. Yaptığımız toplantıda da futbol şube sorumluluğu görevi tarafıma layık görüldü. Başkanımıza teşekkür ediyorum.

Kocaelispor’da yeni yönetimin görevleri belli oldu

Kocaelispor’da başkan Hüseyin Üzülmez, KOTO’da yaptığı yönetim kurulu toplantısının ardından görev dağılımını yaptı. Bahri Yavuz döneminde de yönetici olan Çağrı Alpaslan, Medya ve Halka İlişkiler Sorumlusu oldu. Bu arada toplantıda görev dağılımı ve kısa vadede mali politika konularının masaya yatırıldığı, teknik ekibin belirlenmesi ile ilgili her hangi bir fikir alışverişinde bulunulmadığı öğrenildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:01
05:22
13:13
17:14
20:43
22:44

SÜPER LİG PUAN DURUMU