Volkan Özön basın ile buluşuyor
Kocaelispor
07 Haziran 2019 Cuma 23:36

Volkan Özön basın ile buluşuyor

14 Haziran Cuma günkü genel kurulda Kocaelispor’un ilk başkan adayı olan eski yöneticilerinden Volkan Özön, basın mensupları ile bir araya gelecek. Buluşma bir aksilik olmazsa 11 Haziran Salı akşamı olacak. Özön, yönetim kurulu üyeleri ile Pazartesi akşamı bir araya gelecek ve toplantı yeri de bu buluşmadan sonra netleşecek.

 

GÜÇLÜ BİR YÖNETİM İLE GELİYOR

Özön’ün yönetiminde Medical Park Hastanesi Başhekimliği de yapan Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Profesör Doktor Soner Şahin, Yatsan Kocaeli Bölge Bayii İş İnsanı Haşmet Uçar, 1937 Seka Spor Kulübü Başkanı Ortopedi Uzmanı Adem Aydın, Avukatlar Nur Yavuz ve Eftal Kara gibi isimler bulunacak. Öte yandan Özön’ün listesinde ayrıca 2 avukat, Gebze’de ticaret yapan iş insanları da yer alacak.

 

TANIŞMA TOPLANTISI OLACAK

Volkan Özön basın toplantısında neden aday olduğunu ve projelerini açıklayacak, yönetimini tanıtacak. Özön’ün yönetimdeki isimlerin kimilerinin üye olmaması üzerine Cuma günkü genel kurulda bu isimler listede yer alamayacak. Seçim sonunda Özön başkan olursa ilk etapta olağanüstü genel kurul kararı alınacak ve üye yapılacak yönetim kurulu üyeleri olağanüstü genel kurulun ardından göreve resmen göreve başlayacak.

 

Spor41

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo

Yazan: Hodri meydan

Neden aday olucak kocaelisporu basamak yapicak kendine sizin ne şekliniz yeter ne paranız kulübe başkan olmak icin

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Mehmet Açık’ı ağlatan olay!

Kocaelispor’un fanatik taraftarlarından, Kocaelispor Taraftar Bilgi Yarışması’nın gerçekleşmesinde önemli bir paya sahip olan Mehmet Açık final gecesinde çok duygulandı. Açık şu şekilde konuştu: Saffet Sancaklı’yı bir İstanbul takımına göndermiştik. Kocaelispor gol sıkıntısı yaşıyordu. Antalyaspor ile oynanan maçtaki protestoların ardından Başkan Sefa Sirmen şok bir kararla istifa etmişti. Yeşil Siyahlılar Başkan Sirmen’i ikna etmeye çalıştılar.

Türkiye Güreş Federasyonu görevinin başındadır!

Yargıtay, seçimlerin iptaline yönelik yapılan temyiz itiraz etti. Böylelikle Türkiye Güreş Federasyonu seçimlerinin iptaline yönelik açılan dava kapanmış oldu. Ankara 1. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin 13 Kasım 2016 tarihinde yapılan Türkiye Güreş Federasyonu'nun başkanlık seçimlerinin iptaline yönelik kararı daha önce İstinaf Mahkemesi tarafından kaldırılmıştı. Bu karara davacı Halil İbrahim Kastan itiraz ederek konuyu temyize taşımıştı. Yargıtay bu konudaki son kararını verdi ve temyiz itirazının reddine, İstinaf Mahkemesi'nin aldığı kararın onanmasına karar verdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:00
05:57
13:17
17:09
20:14
21:56