Volkan Özön’ün listesi şekilleniyor
Kocaelispor
03 Haziran 2019 Pazartesi 20:18

Volkan Özön’ün listesi şekilleniyor

Kocaelispor’da genel kurula sayılı günler kaldı. 14 Haziran’dan mali ve seçimli olağan üstü genel kurul öncesi resmi aday Volkan Özön yönetim çalışmalarına devam ediyor.

 

YAVUZ'DAN DAHA SES YOK

Avukat ve iş adamı arkadaşlarının yanında 1937 Seka’nın kulüp başkanı ve ilimizin en önemli ortopedistlerinden Adem Aydın ve Kocaelispor’a sponsor olan Yatsan bölge bayi iş insanı Haşmet Uçar da Özön’ün yönetiminde yer alacak. Özön, mevcut kongre üyelerinden kuracağı geçici yönetim ile başkan olursa, sürecin devamında asil yöneticiler Kocaelispor'a üye yapılacak ve olağanüstü genel kurul kararı alındıktan sonra asil üyeler Kocaelispor'un resmi yönetimi olacak. Mevcut başkan Bahri Yavuz’dan henüz resmi bir adaylık açıklaması yapılmış değil. Ancak Ceyhun Hoşdil, Çağrı Alpaslan, Mesut Volkan Sezgin, İsmail Kolaylı, Profesör Doktor Cumhur Cevdet Kesemenli, Hakan Coştu ve Sait Ertuğ gibi isimlerin “Aday olursa” Yavuz’un listesinde tekrardan yer alacağı tahmin ediliyor.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Gökdeniz’in köyü Ballar, koronayı yendi!

Kocaelispor’dan Antalyaspor’a transfer olan genç futbolcu Gökdeniz Bayrakdar’ın köyü olan Kandıra Ballar Köyü, 16 Mayıs’ta karantina altına alınmıştı. Covid-19 salgını nedeni ile vakaların görülmesi köye giriş ve çıkışın yasaklanmasını da beraberinde getirdi. 5 günlük karantina süresi Hıfzıssıhha Kurulu’nun toplantısının ardından 14 güne çıkarılan köyde teyakkuz ilan edilmişti. Ancak gelen son haberler çok iyi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:14
05:26
13:09
17:07
20:30
22:24