Yiğit Canguru için harekete geçiliyor
Kocaelispor
11 Şubat 2020 Salı 20:36

Yiğit Canguru için harekete geçiliyor

Yeni Kocaelispor’da yetişen Kocaelispor’un genç yıldızı Yiğit Canguru ile ilgili harekete geçildi. Futbolcunun profesyonel yapılacağı öğrenildi.

 

ANTALYA KAMPINI BAŞARI İLE TAMAMLADI

Kocaelispor’un U-17 takımında oynayan ve geleceğin yıldız adayları arasında gösterilen sağ bek Yiğit Canguru, Kocaelispor A takımı ile birlikte antrenmanlara Antalya kampı öncesi başlamış ve 3 haftalık periyodu başarılı bir şekilde geçince Antalya kampına da davet edilmişti. Kampta iki hazırlık maçında görev alan ve bulduğu süreleri çok iyi kullanan Yiğit, ağır antrenmanların da üstesinden gelmişti.

 

BU KEZ İŞ TATLI BAĞLANACAK

Yeni Kocaelispor’da yetişen 2003 doğumlu futbolcu için yönetim harekete geçmişti. Bu hafta içinde de Yiğit ile ilgili temaslar arttı. Yeni Kocaelispor’da genel koordinatör Burak Uzuner ile temas kurulacaktı. Geçtiğimiz günlerde yapılan girişimlerin ardından yetiştirme bedeli ile ilgili yaşanan anlaşmazlık nedeni ile Yiğit’in evrakları temin edilememişti. Bu kez bu konunun tatlıya bağlanması ve Yiğit’in profesyonel yapılması bekleniyor.  

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Mehmet Açık’ı ağlatan olay!

Kocaelispor’un fanatik taraftarlarından, Kocaelispor Taraftar Bilgi Yarışması’nın gerçekleşmesinde önemli bir paya sahip olan Mehmet Açık final gecesinde çok duygulandı. Açık şu şekilde konuştu: Saffet Sancaklı’yı bir İstanbul takımına göndermiştik. Kocaelispor gol sıkıntısı yaşıyordu. Antalyaspor ile oynanan maçtaki protestoların ardından Başkan Sefa Sirmen şok bir kararla istifa etmişti. Yeşil Siyahlılar Başkan Sirmen’i ikna etmeye çalıştılar.

Türkiye Güreş Federasyonu görevinin başındadır!

Yargıtay, seçimlerin iptaline yönelik yapılan temyiz itiraz etti. Böylelikle Türkiye Güreş Federasyonu seçimlerinin iptaline yönelik açılan dava kapanmış oldu. Ankara 1. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin 13 Kasım 2016 tarihinde yapılan Türkiye Güreş Federasyonu'nun başkanlık seçimlerinin iptaline yönelik kararı daha önce İstinaf Mahkemesi tarafından kaldırılmıştı. Bu karara davacı Halil İbrahim Kastan itiraz ederek konuyu temyize taşımıştı. Yargıtay bu konudaki son kararını verdi ve temyiz itirazının reddine, İstinaf Mahkemesi'nin aldığı kararın onanmasına karar verdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:00
05:57
13:17
17:09
20:14
21:56