Yiğit Canguru’nun bir hayali var
Kocaelispor
24 Haziran 2020 Çarşamba 12:54

Yiğit Canguru’nun bir hayali var

Kocaelispor’un Yeni Kocaelispor’dan kendi alt yapısına kazandırdığı ve alt yaş gruplarında gösterdiği müthiş performans ile A takıma davet edilen Yiğit Canguru ilk kez basının karşısına çıktı. Profesyonel olan ve Kocaelispor’da uzun yıllar forma giymek istediğini belirten genç isim, hayalinin Avrupa’da futbol oynamak olduğunu ifade etti.

 

ÜZERİMDE ÇOK EMEKLERİ VAR

Yiğit üzerinde emeği olanlara teşekkür etti ve şu şekilde konuştu: Hayalim olan Kocaelispor’da profesyonel olduğum için çok mutluyum. Aldığımız sorumluluğun farkındayım ve Kocaelispor forması için elimden geleni yapacağım. Kocaelispor’a gelmemde Yeni Kocaelispor kulübünün bana çok büyük katkıları oldu. Bu anlamda üzerimde çok emekleri olan Yusuf Uzuner ve Burak Uzuner hocalarıma ne kadar teşekkür etsem azdır.

 

FORMA VE ARMA SEVGİSİ AŞILANDI

O günlerde Kocaelispor’a çok sayıda futbolcular gönderdiler. İçlerinden çıktım, daha da çıkacaktır inşallah. Çalışmalarımın karşılığını almaya başlamak beni ayrıca motive ediyor. Alt yapıdaki hocalarım bana çok şey kattı. En önemlisi de forma ve arma sevgisiydi. Tabii ki ailem ve akrabalarım da benim için elinden geleni yaptı. Allah her birinden razı olsun.

 

DANI ALVES’İ ÖRNEK ALIYORUM

Hedeflerimi tabii ki sıra ile belirledim. Öncelikli olarak kadroya girmek ve formayı almak istiyorum. Önümüzdeki yıllarda da Avrupa’da futbol hayatıma devam etme hayalim var. Normalde sol kanatta oynuyordum. Şu an sağ bekte kendimi çok rahat hissediyorum. Nerede bana görev verilirse mücadelemi en iyi şekilde yapacağım. İdolüm Dani Alves. Takımımızda Sağ bekte oynayan Semih abi var. Ondan çok şey öğreniyorum, bana çok yardımcı oluyor. Zaten takım olarak abilerimizin bizlere olan yaklaşımları çok iyi. Hepsi sağ olsun var olsun.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:21
05:34
13:17
17:16
20:39
22:33