Yönetime bir tepki de Şenol Çiçek’ten
Kocaelispor
01 Haziran 2019 Cumartesi 15:45

Yönetime bir tepki de Şenol Çiçek’ten

Kocaelispor’un geçmiş dönem yöneticilerinden Şenol Çiçek, 14 Haziran’daki genel kurul öncesi delege listesinde yer alamamasına tepki gösterdi.

 

ART NİYET VAR

Çiçek açıklamasında şu ifadelere yer verdi: Kimseye tebligat yapılmadan Kocaelispor kulübüne ömürlerini vermiş insanların, aidat borçları bahane edilerek oy kullanma haklarının ellerinden alındığını görüyoruz. Yine hukuksuz bir şekilde üyeliklerin düşürüldüğü haberleri dolaşıyor. Eğer gerçekse, düpedüz hak gaspı vardır, art niyet vardır.

 

HİÇ ADALETLİ DEĞİL

Kocaelispor yetkililerinin bu konuyu aydınlatması gerekir. Böyle bir şaibe altında genel kurul sakat olur. Kaldı ki daha önceki genel kurullarda olduğu gibi, üyeler aidat borçlarını ödeyip, oy kullanabilmelidir. Şahsım olarak kulüpten alacağımız olduğu halde, aidat ödenmediği için oy kullanma hakkımın alınması, hiç adaletli değil.

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo

Yazan: Ziya

Ben anlamadım sizin adalet anlayisinizi adam aidat ödememiş ve üyeliği askıya alinmis. Kanun kural varsa herkes icin var ne yani Kocaelispor dan büyük mu bu adamlar onlar için tolerans mi olacak

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:59
07:44
12:57
15:30
17:48
19:21