İsmail Baran, yeni şirketi sezon sonuna kadar tutacak
Körfezspor
01 Kasım 2018 Perşembe 17:17

İsmail Baran, yeni şirketi sezon sonuna kadar tutacak

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran Kocaeli Gazetesi'ni ziyaret etti. Burada gazetecilerle sohbet eden Baran, sportif anlamda sorulan sorulara da yanıt verdi.

 

TESİSLER BİZE LAZIM

Körfez Belediyesi’ne ait olan Burunga Tesisleri’ni bu sezonun sonuna kadar Körfez Spor Kulübü şirketinin kullanacağını ancak önümüzdeki sezon itibari ile tesisleri belediye olarak kullanacaklarını belirten Baran şu ifadelere yer verdi: Körfez Spor Kulübü şirketi yeni sahipleri ile yoluna devam ediyor. Tesislerimizin kullanımını bu sezon sonuna kadar şirket sahiplerine kullandıracağız.

 

PROJELERİMİZ OLACAK

Ardından tesisleri biz kullanacağız çünkü bu tesisler bize lazım. Burada ciddi projelerimiz olacak, Körfez’in sportif anlamda gelişmesi, marka ve vizyonunun güçlenmesi için elimizden geleni yapmamız lazım. Allah nasip ederse birkaç ay içinde yatırımlarımız da noktalanacak Körfez’de spor yapmayan kimse kalmayacak.

 

KOCAELİSPOR BU ŞEHRİN CANIDIR, CİĞERİDİR

Kocaeli Birlikspor denilen yapının hayata geçirilmesinin ardından Kocaelispor yok sayılmaya çalışılmış, Kocaelispor’un gündemin dışında tutulması için baskı yapılmıştı. O dönemlerde Kocaelispor’a ilk samimi elini uzatan ve takımı yemekte ağırlayan İsmail Baran “18 yıl esnaflık yaptım. O dönemlerde Kocaelispor, şehrin her şeyiydi. Kocaelispor şehrin tanıtımı dışında bizim ekonomimiz için de önemliydi. Şimdi de öyle. Kocaelispor bu şehrin canıdır, ciğeridir. Umarım hak ettikleri Süper Lig’e en kısa sürede döneceklerdir” ifadesini kullandı.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:12
06:53
13:18
16:45
19:23
20:52

SÜPER LİG PUAN DURUMU