Mustafa Polat: Gecelerini gündüzlerine katıyorlar
Derince
21 Kasım 2019 Perşembe 23:56

Mustafa Polat: Gecelerini gündüzlerine katıyorlar

Belediye Derincespor Sportif Direktörü Mustafa Polat, gazetecilere yapılan toplantıda Teknik Direktör Bülent Baturman ve ekibine teşekkür ederek şu ifadelere yer verdi: Sözlerime başlamadan önce eski hocamız Talip Yeşilyurt’a emeklerinden ve katkılarından ötürü teşekkür ediyorum. Siz basın mensupları olmasanız belirli kitlelere ulaşamayız. Sizler bizim sesimiz oluyorsunuz. Hepinizin emeklerine sağlık.

 

KARİYERİNİ TARTIŞMAYA GEREK YOK

Bülent Baturman hocamla 95-96 yıllarından birlikteydik. Ben futbolcuydum. Ona o kadar saygı duyardık ki yüzüne bile bakamazdık. Kısacası çok değerli birisiydi. Belediye Başkanımız ve 13 yöneticimizin onayı ile Bülent hocamızla anlaştık. Talip hoca ile 6 haftalık süreç sonunda değişiklik oldu. Kendisine tekrar çok teşekkür ediyorum. Baturman hocamızın kariyerini tartışmaya gerek yok. Teknik ekibimiz gecesini gündüzüne katıp çalışıyor. İnşallah Baturman hoca 4-5 yıl daha bizlerle birlikte olur.

 

ZEKİ BAŞKANIMIZ İNANILMAZ BİR KATKI SAĞLIYOR

Şu an için her şey yolunda gidiyor. Umarım böyle de devam eder. Fethiye maçında şansız bir yenilgi aldık. Hakem ile ilgili sıkıntı yaşandı, o hakem en fazla 4 hafta ceza aldı, biz 1 belki de 3 puandan olduk. Sonraki 3 maçı kazanmak bizi çok farklı bir noktaya ulaştırdı. Zeki başkanımıza da ayrıca teşekkür ediyoruz. Takıma inanılmaz bir katkı sağlıyor. İki otobüs aldık. Birisi 45, diğeri de 27 kişilik. 1 araç daha alınacak. Kurumsal olarak da yapılanmak istiyoruz.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:05
06:00
13:16
17:07
20:11
21:51