Yener Aykurt: Geldi ve ilçenin havası değişti
Derince
22 Kasım 2019 Cuma 01:24

Yener Aykurt: Geldi ve ilçenin havası değişti

Belediye Derincespor Futbol Şube Sorumlusu Yener Aykurt, Bülent Baturman’ın Kocaeli’nin değeri olduğunu ve kendisine sahip çıkılması gerektiğini ifade etti.

 

KAMUOYUNDA BİLİNEN, SEVİLEN BİRİSİ

Sözlerine Talip Yeşilyurt’a teşekkür ederek başlayan Yener Aykurt şunları söyledi: Basınımız varsa halkımız daha doğru ve sağlıklı bilgiler alır. Sizlerin katkısını asla yadsıyamayız. Talip hocamız ile yollarımız ayrıldı. Kattıklarından ötürü kendisine çok teşekkür ediyorum. Baturman hocamız ile anlaştık. Kendisi Kocaeli kamuoyunda bilinen, tanıdığımız sevdiğimiz bir spor adamı.

 

YAKALANAN BU UYUM BİZİ BAŞARIYA GÖTÜRECEK

Kocaelispor ve Türk futboluna katkılar sağlamış bir abimiz ile anlaşmak çok iyi oldu. İlkeli, bilgili, dürüst, deneyimli, hedefi olan, sporcu çıkaracak hocalardan birisi. Baturman hocamızda ilgili aldığımız kararın ne kadar doğu ortaya çıktı. Derince’nin havası değişti. Kocaeli’nin değeri olan Baturman hocamıza ve ekibine teşekkür ediyorum. O’nun sahiplenilmesi gerektiğini düşünüyorum. Sporcularımızın çoğu bu şehrin çocuğu ve kulübümüzün alt yapısından yetişti. Uyum içinde çalışıyoruz ve bu uyum bizi istediğimiz noktaya ulaştıracaktır.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:05
06:00
13:16
17:07
20:11
21:51