Kardeş Pası'nda şampiyonlar belli oldu

Kardeş Pası'nda şampiyonlar belli oldu

3. Kardeş Pası Basketbol Turnuvası’nda 115 takımdan 460 öğrenci kıyasıya mücadele etti. İzmit Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen turnuva, birinci ve ikinci tur müsabakaları ile başladı. Turnuvaya katılan kız takımlarının mücadelesi ise 50. Yıl Spor Salonu’nda yapıldı. Ortaokul ve lise yaş grubundan erkek ve kız öğrencilerin katıldığı 3x3 Basketbol Turnuvası’nın gerçekleştiği her iki salon, gençlerin ilgisiyle tıklım tıklım doldu. Basketbol Turnuvası’nda 115 takımın mücadelesi vardi. Eleme usulüyle yapılan turnuvada kazanan takım bir üst tura geçti. Turnuva toplam 4 kategoride düzenlendi.

Yaparsın Kocaeli Basket!

Yaparsın Kocaeli Basket!

Kocaeli Basket Spor Kulübü’nü genç antrenörleri başarıdan başarıya koştururken, kulüp, yetiştirdikleri sporcularla da adlarından oldukça söz ettiriyor. Son olarak U-18 Kız takımı, üst üste ikinci kez Marmara şampiyonu olarak Kocaeli’de bir ilki gerçekleştirmişti. 30 Nisan – 3 Mayıs tarihleri arasında Karaman’da düzenlenecek Türkiye yarı finallerine katılacak olan Kocaeli Basket’te genç antrenör Bora Çınar sorularımızı yanıtladı.

Bakın başkaları bu işi nasıl yapıyor?

Bakın başkaları bu işi nasıl yapıyor?

Her hangi bir spor branşında üst liglerde bulunmak şehrin sportif gelişimi ve vizyonu olarak çok kıymetli. Ülkenin belirli bölgelerinde yapılan “Stratejik Ortaklık” meyvelerini kısa sürede veriyor. İşte o örneklerden birisi yanı başımızdaki Bursa’dan. 2 yıl önce imzaladıkları protokol ile stratejik bir işbirliğine imza atan Bilfen Okulları ve Beko Basketbol Ligi takımlarından TOFAŞ Spor Kulübü, Bursa’da eğitimin ve sporun çıtasını yükseltmek için farklı birçok projede çözüm ortağı olarak yol almaya devam ediyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:24
05:32
13:08
17:05
20:23
22:14

SÜPER LİG PUAN DURUMU