Hanibal – Çadem iş birliği... ÖRNEK ANLAŞMA!
Salon Sporları
02 Kasım 2018 Cuma 10:23

Hanibal – Çadem iş birliği... ÖRNEK ANLAŞMA!

Kocaeli’nin en köklü ve prestijli İngilizce kurslarından Çadem Özel Dil Eğitim, bünyesine aldığı Amerikan Kültür ismi ile spora ve sporcuya destek veriyor. Çadem, Kocaeli’de iki yıldır sahalarda olan Hanibal Basketbol Kulübü ile protokol imzalayarak, kulübün sporcularına özel indirimler uygulayacak.

 

SPORCULAR İNGİLİZCE DE KONUŞABİLMELİ

Çadem Dil Kursu Müdürü Utku Demir ve Hanibal Basketbol Kulübü Antrenörü Burak Kaya arasında imzalanan protokol, eğitim ile spor alanında köprü olması ve İngilizce konuşabilen sporcular yetiştirmeyi hedeflemesi açısından oldukça öneme sahip. Hanibal Basketbol Kulübü, hedefleri olan başarı odaklı ve disiplinli tarzı ile göz doldururken, Amerikan Kültür gibi köklü, değişime ve gelişime önem veren eğitim kurumu ile yaptığı protokol diğer kulüplere de örnek oluyor.

 

Spor41 

DİĞER HABERLER

Can Candemir, Güler Legacy kampına bayıldı

Basketbolda adeta marka olan ve Türkiye’nin en kıymetli ailelerinden Güler ailesi tarafından organize edilen Güler Legacy kampı sona erdi. 2004-2005 ve 2006 doğumlu basketbolcuların kampına ilimizden Hanibal Spor Kulübü’nün basketbolcusu Can Candemir de katıldı. Toplam 90 sporcunun katıldığı kampta sadece 10 sporcu burslu yer aldı. Bu 10 sporcudan birisi olan Can Candemir attığı sayıların yanında özellikle yaptığı asistlerle göz doldurdu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:14
06:06
13:15
17:03
20:02
21:40

SÜPER LİG PUAN DURUMU