Serkan Dağdelen: Tek yumruk olacağız!
Salon Sporları
17 Ekim 2019 Perşembe 00:39

Serkan Dağdelen: Tek yumruk olacağız!

Uzun süredir boş kalan basketbol il temsilciliği görevine getirilen Serkan Dağdelen, kendisini bu göreve layık gören basketbol camiasına teşekkür etti ve şu şekilde konuştu: İlk önce beni bu onurlu göreve layık gören Spor İl Müdürümüz Muzaffer Çintimar’a, Spor Şube Müdürümüz Engin Yaşar’a, İl Hakem Kurulu’muza ve kulüp yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum.

 

SALONLARIMIZ DOLMAYA DEVAM EDECEKTİR

Değerli Cengiz Kahraman abimin ardından bu görevi yapmanın ayrı bir heyecanını yaşıyorum. Zaten uzun yıllardır basketbol camiasının içindeyim. Kısacası ekip olarak kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bildiğiniz üzere Süper Lig’de Kadın Basketbol, İkinci Lig’de de erkek basketbol takımlarımız var. Her iki takımımız da iddialılar ve inanıyorum ki onların üst liglerdeki varlığı alt yaştaki çocuklarımız için örnek teşkil edecektir.

 

ÜZERİMİZE NE DÜŞÜYORSA YAPACAĞIZ

İzmit’te, Kocaeli’de basketbol heyecanı üst seviyedeydi, bu sezon daha yüksek bir enerji ile salonlarımız dolmaya devam edecektir. Tabii ki alt yapılar bizim için çok kıymetli. Bu anlamda da çok başarılı kulüplerimiz var. El birliği ile çalışarak kulüplerimizin gelişimini artıracağız. İmkanlar dahilinde üzerimize ne düşüyorsa ben yönetimimiz bunu yapacağız. Kulüplerimizden de fikstür, takvim, grup aşamaları, statüler konusunda da desteklerini bekliyoruz.

 

Spor41

 

DİĞER HABERLER

Kağıtsporlu basketbolcular üzülse de saygı ile karşıladı

Türkiye Basketbol Federasyonu tüm dünyayı etkisi altına alan Covid – 19 salgınının sürmesi sebebiyle Türkiye Basketbol 2. Ligi 2019-2020 sezonunu bugün yaptığı açıklama ile Beyaz Sezon olarak sonlandırdı. Bu sebeple 2019-2020 Türkiye Basketbol 2. Ligi’nin kalan maçları ve Play-Off turu maçları oynanmayacak. 2. Lig’de liderlik koltuğunda oturan Kağıtspor bu kararın ardından büyük bir üzüntü yaşamasına rağmen kararı saygı ile karşıladıklarını belirtti. Lacivert Beyazlı kulüp konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:17
05:28
13:08
17:07
20:28
22:22