Sertay Gürsü söz verdi!
Salon Sporları
17 Ekim 2020 Cumartesi 22:35

Sertay Gürsü söz verdi!

Kağıtspor’un başarılı basketbolcularından Sertay Gürsu mücadele eden bir takım olacaklarının sözünü verdi.

 

ŞEHRİ MUTLU ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Şehri mutlu etmeye devam edeceklerinin altını çizen Sertay şu ifadelere yer verdi: Geçen sene güzel bir sezon geçiriyorduk. Şampiyonluğun en büyük adayı bizdik. Ancak pandemi nedeni ile sevincimiz yarım kalmıştı. Süreç biraz uzasa da hak ettiğimiz TBL’ye çıktık. Geçen yıl kulübümden çok memnundum. Bu sezon da anlaştığım için çok mutluyum. Umarım şehri mutlu etmeye devam edeceğiz.

 

KALMAYI ÇOK İSTEDİM

Daha önce birçok kulüpte oynadım, çok şehir gezdim. Ancak Kocaeli gerçekten çok farklı. Bu nedenle burada kalmayı çok istedim. Hem şehir hem de organizasyon iyi. 2. ile 1. Lig arasında fark var tabii ki. Bu sezon iki yabancı arkadaşımız da geldi. Benimle beraber geçen yıldan kalan 4 arkadaşımız var. Daha da gençleştik.

 

ÖRNEK OLACAĞIZ

Yeni gelen arkadaşlarımız da geçen yıldan kalan arkadaşlarımız gibi çok düzgün insanlar. Hep birlikte güzel bir sezon geçireceğimize inanıyorum. Takım olarak ligi en üst sırada bitirmek en büyük hedefimiz. Bazı şeyleri söylemek için erken ama şehrin seveceği, mücadele eden ve herkese örnek olan bir kulüp olacağımızın sözünü verebilirim.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:29
07:09
12:56
15:56
18:21
19:49