Türk dostu Keshun!
Salon Sporları
17 Ekim 2020 Cumartesi 13:09

Türk dostu Keshun!

Kağıtspor Erkek Basketbol Takımı’nın Birleşik Amerikalı sporcusu Keshun Deion Sherrill, tam bir Türkiye dostu çıktı. Keshun, Türk insanından ve Türkiye’den övgü ile bahsederken, yeni takımı Kağıtspor ile de başarılı olmak istediğini belirtti.

 

ÇOK HAVALI VE İYİ İNSANLAR

İyi yönetilen bir organizasyona katıldığını belirten Keshun şu şekilde konuştu: Geçen sezon Yalova’da oynadım. Bu yıl Türkiye’deki ikinci yılım. Bu ülkeyi ve bu ülke insanını çok beğeniyorum. Yaşam ve basketbol stillerine alıştım. Burada olmaktan dolayı memnunum. Çok sorun çıkaran bir insan değilim. Türk insanı da benim yaşam tarzıma uygun. Çok havalı ve iyi insanlar.

 

HER ŞEYE ULAŞMAK ÇOK KOLAY

Yeni bir şehir olan Kocaeli’ye geldim. Benim Amerika’da büyüdüğüm şehir küçük bir şehir. Kocaeli de ne büyük ne de küçük bir şehir. Kocaeli’de avantajım çok. Her şeye ulaşmak çok kolay. Özellikle AVM’lerden ve AVM’lerdeki spor mağazalarından çok memnunum. Sık sık AVM’lere gelip alışveriş yapmayı seviyorum.

 

KOÇ BİZE ÇOK İYİ YAKLAŞTI

Kağıtspor ile yeni sezona başlıyorum. Özellikle koç bize çok iyi yaklaştı. Öğrenecek çok şeyimiz var ama takım olarak koçun dediklerini yapmaya çalışıyoruz. Gidecek çok yolumuz var. Sezon için çok ümitliyim. Kazanabileceğimiz kadar maç kazanacağız. Her gün kendimizi de oyunumuzu geliştirerek mücadele edeceğiz ve inanıyorum ki başarılı olacağız.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:29
07:09
12:56
15:56
18:21
19:49