Uğur Koştur: Hakkımızı istiyoruz!
Salon Sporları
25 Mart 2020 Çarşamba 16:16

Uğur Koştur: Hakkımızı istiyoruz!

İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı Başkanı Uğur Koştur, Türkiye Basketbol Federasyonu’na ligin tescil edilmesi gerektiği yönünde görüş bildirdiklerini ve Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda oynamak istediklerini belirtti.

 

LİG TESCİL EDİLSİN

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Koştur şu şekilde konuştu: Türkiye Basketbol Federasyonu ile telekonferans görüşmesi yapıldı. Görüşmeye İdari Menajerimiz Cengiz Bey ve yöneticilerimizden Fatih Bey katıldı.  Federasyonumuza liglerin bu şekliyle tescil edilmesi gerektiği yönünde görüşümüzü bildirdik. Galatasaray, Ormanspor, Çukurova, Kayseri, Hatay da aynı görüşteydi. Botaş ve Canik ise “Ligler tescil edilirse küme düşme kalkmalı” dedi.

 

CUMHURBAŞKANLIĞI KUPASI OYNAMALIYIZ

Fenerbahçe 20 milyon lira yatırım yaptığını, yabancılarını göndermediğini, bu nedenle de ligin devam etmesi gerektiğini ifade etti. Beşiktaş ise verilen her karara saygılı olduğunu ifade etti. Görülüyor ki çoğu takım yabancı oyuncularını gönderdi ve sözleşmelerini feshetti. İzmit Belediyespor olarak yineliyoruz. Liglerin tescil edilip, Avrupa kupalarında mücadele istiyor ve Cumhurbaşkanlığı kupasında yer almak istiyoruz. Kısacası hakkımızı istiyoruz. Türkiye Basketbol Federasyonu’nun en kısa sürede kararının açıklamasını bekliyoruz.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:45
06:29
13:14
16:52
19:38
21:10