ANASAYFA > Kocaelispor, Manşet > Galip Gündoğdu gençleri neden mi oynatmadı?

12.01.2018 Cuma - 17:24

Galip Gündoğdu gençleri neden mi oynatmadı?

Kocaelispor Teknik Direktörü Galip Gündoğdu, bir an önce kendilerini tehlikeli bölgeden çıkarmaları gerektiğinin altını çizdi. Gündoğdu ayrıca Antalya kampındaki hazırlık maçlarında gençlere neden şans vermediğini de açıkladı

 

İLK AMACIMIZ KENDİMİZİ ALTLARDAN KURTARMAK

Antalya kampını ve takımın son durumunu değerlendiren Gündoğdu şu ifadelere yer verdi: Göreve geldik ve İzmit’te yaptığımız 4 antrenmanın ardından kampa gittik. Kamptaki öncelikli hedefimiz sezonun ilk yarısında futbolcularımızdaki azalan morali arttırmaktı. Bunu bir nebze başardığımızı düşünüyorum. Özellikle kampın son 4 günü moral seviyemiz en üst düzeydeydi. Hazırlık maçlarımız da bizim adımıza iyi geçti.

 

ÜST SEVİYEDEYİZ, TAKIMIMIZIN ÇOK AZ EKSİĞİ KALDI

İlk oynanan Elaziz maçındaki organizasyonlarda zaman zaman iyiydik, zaman zaman da düşüşler yaşadık. Etimesgut ile oynanan ikinci hazırlık maçının ilk yarısında çok etkiliydik. Oyun müthiş, tempo yüksekti. Çanakkale Dardanel ile oynanan son maçın ilk yarısında rakibin 3-5-2 sistemi bizi biraz bozdu ama ikinci yarıda işi çözüp çok iyi bir performans sergiledik, 3 de gol attık. Hem fiziksel hem de moral olarak üst seviyeyiz. İnşallah lige de bomba gibi girmek istiyoruz.

 

BÜYÜK BİR CAMİAYA GELDİM VE BEKLENTİLERİN FARKINDAYIM

Ben de Antalya’da Pro-Lisans kursundaydım. Belli bir saati doldurmamız lazım.  İkinci etabı bitti. Son etabı Mayıs’ta olacak. Bu konu ile ilgili de sıkıntı yok. Kocaelispor’a gelmemizin öncelikli nedeni marka değeri yüksek, büyük bir camia olmasıydı. Bir de geçen sezon ki kadronun çok önemli bir bölümü muhafaza edildi. Onların da neler yapabileceklerine inandığımız için geldik. Zaten kamptaki mücadeleleri ile de bizi ligin ikinci yarısı öncesi çok umutlandırdı.

 

GENÇLERE MESAJ VERMEK İSTEDİM

Futbolcularla da konuştum. Bir an önce takımı düzlüğe çıkarmamız gerekiyor. Bu nedenle kullanacağım oyunculara daha çok şans vermem lazım. Gençleri kampa götürmemizin gayesi alt yapıdaki futbolcularımıza “Yeni bir hoca geldi, beğendiği futbolcuları A takıma çıkardı, kampa götürdü, profesyonel ortamı gördü” mesajını da vermekti.

 

Spor41

zengin jigolo jigolo olmak istiyorum zengindulbayanlar jigololar sitesi