ANASAYFA > Kocaelispor, Manşet > Kimse merak etmesin… Her şey yolunda… “Galeri”

08.01.2018 Pazartesi - 0:39

Kimse merak etmesin… Her şey yolunda…

Kocaelispor’da 26 Aralık’ta başlayan Antalya Belek kampı bugün sona eriyor. Çok verimli bir kampı geride bırakan Yeşil Siyahlılar ligin başlamasını iple çekiyor. İlk maç 21 Ocak’ta İsmetpaşa Stadı’nda. Rakip ise Sultanbeyli Belediyespor.

 

ÇOK VERİMLİ BİR KAMPTI

Sezonun ilk yarısını ummadığı bir yerde bitiren 2017 Mayıs’ın 3. Lig Play-Off finalisti Kocaelispor’da Antalya kampı bugün sona eriyor. Dün 3. Lig 1. Grup takımlarından Çanakkale Dardanelspor ile üçüncü ve son hazırlık maçını yapan Kocaelispor’un kampı çok verimli geçti. Antrenmanlardaki coşku ve istek dikkat çekerken, yeni teknik adam Galip Gündoğdu’nun sistemi iyice kavranmaya başlandı. Yeni bir sayfa açmak isteyen futbolcuların öncelikli hedefi ateş hattından iyice uzaklaşmak ve yeni bir hedef belirlemek.

 

GÜNDÜZ AĞIRLIK AKŞAM İSTASYON VE MAÇ

Kocaelispor önceki gün çift antrenman yaptı. Gündüz ağırlık çalışıldı, akşam istasyon, dar alan çalışmalarının ardından yarım sahada maç yapıldı. Yeşil Siyahlılar önceki gün gündüz seansında kamp yaptığı otelde ağırlık çalıştı. Kendilerine uygulanan program doğrultusunda çalışan futbolcular, kardio ve kas sisteminin her bölgesindeki kas gruplarına yönelik uygulamalar yaptı. Yardımcı Antrenör Nuri Kanburoğlu denetiminde yapılan antrenman 1 saat 10 dakika sürdü.

 

YÜKSEK ENERJİ

Akşam ise çok neşeli ve bir kadar da tempolu bir antrenman geride kaldı. Antrenman öncesince Teknik Direktör Galip Gündoğdu takım ile bir süre toplantı yaptı. Isınma koşusu ve ısınma hareketleri ile başlayan antrenman, çabukluk ve mini istasyon ile devam etti. Pas, koordinasyon, 1’e 1 ve 2’ye 2 maç ile devam eden çalışma yarım sahada yapılan çift kale maç ile sona erdi. 1 saat 35 dakika süren antrenmanda futbolcuların yüksek enerjisi dikkatlerden kaçmadı.

 

Spor41– Antalya

 

FOTOĞRAFLARIN HAKKI SPOR41‘E AİTTİR

zengin jigolo jigolo olmak istiyorum zengindulbayanlar jigololar sitesi