ANASAYFA > Foto Galeri, Kocaelispor, Manşet > Pazar günü ayaklarınız “Düz” bassın!

15.11.2017 Çarşamba - 15:09

Pazar günü ayaklarınız “Düz” bassın!

Pazar günü sahasında Düzyurtspor ile karşı karşıya gelecek olan Kocaelispor, bu maçın hazırlıklarına 17 Ağustos Stadı’nda yaptığı antrenman ile başladı.

 

RAKİP PLAY-OFF HATTINDA

Üst üste 7 maçtır galibiyet alamayan ve ateş hattında yer alan Kocaelispor, Pazar günü İsmetpaşa Stadı’nda 19 puan ile beşinci sıradaki Trabzon ekibi Düzyurtspor ile karşılaşacak. Yeşil Siyahlılar zorlu maçın hazırlıklarına başladı. Vin-San Tesisleri’nin zemini bakımda olduğu için 17 Ağustos Stadı’nda çalışan Yeşil Siyahlılarda morallerin oldukça bozuk olduğu görüldü.

 

ETKİSİZ FUTBOL CAN SIKIYOR

Cizrespor karşısından alınan 2-0’lık yenilginin yanında ortaya konan etkisiz futbol camiayı iyice endişelendirirken, her geçen gün stres ve gerilim de artıyor. Kocaelispor haftanın ilk antrenmanına toplu halde düz koşu ile başladı. Tempo arttırıcı koşuların ardından Cizrespor maçında sahaya 11’de çıkan futbolcular antrenmanı tamamladı.

 

KAVLAK DA ÇİFT KALE MAÇTA OYNADI

Antrenmanın son bölümünde yarı sahada çift kale maça geçildi. Maçta Teknik Direktör Fatih Kavlak ve yardımcı teknik adam Ercan Ağaçe de yer aldı. Kaleciler Can Emre, Yusuf, Volkan ve Mertcan ilk bölümde ayak tenisi oynarken, ikinci bölümde çift kalede bulundu. Şiddetle puana ihtiyacı olan Yeşil Siyahlıların dün de aynı statta çalıştı.

 

Spor41

 

Etiketler:,
zengin jigolo jigolo olmak istiyorum zengindulbayanlar jigololar sitesi