ANASAYFA > Kocaelispor, Manşet > Vali Aksoy’dan“Kocaelispor” demesini beklerdik

10.01.2018 Çarşamba - 11:09

Vali Aksoy’dan“Kocaelispor” demesini beklerdik

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesi ile ilimiz yazılı ve görsel medya çalışanlarını kahvaltılı toplantıda ağırladı. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol’un selamlama konuşmasının ardından sözü Vali Aksoy aldı. Aksoy yaklaşık 20 dakikalık bir konuşma yaptı.

 

BİR ÇOK KONUYA DEĞİNDİ

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy konuşmasında kısa ve uzun vadedeki projelerinden, uygulaması devam eden faaliyetlerine, kadın haklarından çocuk işçiler ile ilgili aldıkları karara, yetimlerden sığınma evlerine kadar toplumun bütününü ilgilendiren bir çok konuya parmak bastı. Hüseyin Aksoy konuşmasının bir bölümünde kentin değerlerine ve kent için önemli olan unsurlarına da değindi.

 

YER VERMEDİ

Vali Aksoy’un kentin en değerli olgularından, halkın moral kaynağı olan “Kocaelispor” hakkında olumlu dilek ve temennilerinden bahsetmesi özellikle spor basını tarafından beklendi ancak Aksoy konuşmasında Kocaelispor’a yer ayırmadı. “Kentin değerleri” ibaresi altında derlediği bölümde Vali Aksoy’un kaleminden Kocaelispor’un da adının geçmesi çok daha şık dururdu.

 

Spor41

zengin jigolo jigolo olmak istiyorum zengindulbayanlar jigololar sitesi