ANASAYFA > Kocaelispor, Manşet > Ve lig haftasına girdik!

12.01.2018 Cuma - 12:59

Ve lig haftasına girdik!

Antalya Belek kampı sona eren Kocaelispor’da verilen 2 günlük iznin ardından çalışmalar 17 Ağustos Stadı’nda devam ediyor. Lig virajına giren ekibimiz ligin başlamasını dört gözle bekliyor. Yeşil Siyahlılar yarın (Cumartesi) Sancaktepespor ile hazırlık maçı yapacak. 

 

YOĞUN VE TEMPOLU

13 günlük yorucu Belek kampını tamamlayan Kocaelispor İzmit’e dönmüş ve futbolculara 2 gün izin verilmişti. Yarın (Cumartesi) 13.30’da Sancaktepe Belediyespor ile İzmit İsmetpaşa Stadı’nda hazırlık maçı yapacak olan temsilcimizin hazırlıkları 17 Ağustos Stadı’nda yapılan antrenmanlarla devam ediyor. Teknik Direktör Galip Gündoğdu denetiminde gerçekleşen çalışmalar hayli yoğun ve bir o kadar da tempolu geçiyor.

 

 

SÜLEYMAN YOKTU, HAMZA DÜZ KOŞU YAPTI

Yeşil Siyahlılarda Gündoğdu antrenman öncesi futbolcular ile kısa süreli bir toplantı yaptı. Gündoğdu’nun uyarılarının dozunun yüksek olduğu dikkat çekti. Ameliyat olan Burak Süleyman’ın katılmadığı, sakatlığı devam eden Hamza’nın da düz koşu yaptığı önceki günkü çalışma ısınma koşusu ve ısınma hareketleri ile başladı. Pas ve koordinasyon hareketlerinin ardından dar alanda top kapma çalışmasına geçildi.

 

 

MİNYATÜR KALE MAÇ YAPILDI

Son olarak yarım sahada belli belli bölgelere konuşlandırılış minyatür kaleler arasında maç yapıldı. Tek pas, kontrol pas ve serbest şekilde geçen maçta futbolcuların istekli oldukları görüldü. Antrenman yenileme çalışması ile sona erdi. Yeşil Siyahlılar dün 17 Ağustos Stadı’nda çift antrenman yaparak çalışmalarını sürdürdü.

 

Spor41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zengin jigolo jigolo olmak istiyorum zengindulbayanlar jigololar sitesi