ANASAYFA > Diğer Branşlar, Manşet > Baran’dan, Birlikspor’un satışı ile ilgili önemli açıklama 

09.01.2018 Salı - 20:46

İsmail Baran’dan satış ile ilgili önemli açıklama 

Sinoplu iş adamı Hamit Maden’in, Kocaeli Sportif Hizmetleri ve Anonim Şirketi’nin önce hisselerinin bir bölümünü, ardından da tamamını satan alacağı ile ilgili çıkan haberler üzerine görüş aldığımız Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran “Benim kulüp ile ilgili bir tasarrufum yok, olamaz da” dedi.

 

BİLGİM DIŞINDA GERÇEKLEŞEN BİR OLAY

Baran, satışın kendisi adına çok önemli bir konu olmadığını belirtti ve tesislerin kullanımı ile ilgili de Spor41’e önemli açıklamalar yaptı: Bildiğiniz üzere kısa bir süre önce Kocaeli Birlikspor’daki onursal başkanlıktan ayrıldım. Neticesinde burası bir şirket ve şirketin bir yönetimi var. Şirketin  satışı ile ilgili haberleri sizlerden takip ediyoruz. Konu bilgim dışında gerçekleşti. Açıkçası çok da önemli değil. Şirket yönetimi istediği gibi hareket etmekte özgürdür. Kısacası benim şirketin satışı ya da her hangi bir konu ile ilgili her hangi bir tasarrufum olamaz.

 

KENDİ ÇOCUKLARIMIZIN GELİŞİMİ İÇİN HARCARIZ

Burada belediyemize ait olan ve Körfez Gençlerbirliği’ne devredilen tesisler var. Tesisteki personel de belediyemizin çalışanları. Net olarak bilmiyorum ama 2018’in sonuna da kadar bir anlaşma mevcut. Şirketin satışı sonrasında taşınıp taşınmayacağı ya da ne kadar süre ile Körfez’de kalması gerektiği ile ilgili de statüdeki maddeyi tam olarak bilemiyorum. Yeni bir şirket buraya gelirse değerlendirmemiz farklı olur tabii ki. Tanımadığımız, ne yapacağını tam olarak bilmediğimiz kişiler yerine tesislerin kullanımını kendi çocuklarımızın gelişimi için harcarız.

 

Spor41 – ÖZEL

zengin jigolo jigolo olmak istiyorum zengindulbayanlar jigololar sitesi