ANASAYFA > Amatör Futbol, Manşet > Doğantepespor’da bir devir sona erdi!

13.01.2018 Cumartesi - 0:47

Doğantepespor’da bir devir sona erdi!

Bölgesel Amatör Lig 11. Grup’taki temsilcilerimizden Başiskele Doğantepespor’da 8 yıldır kulübün başkanlığını yapan Ertan Demirhan görevi bıraktı. Demirhan konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı.

 

GENÇLERİMİZİ SPORLA BÜTÜNLEŞTİRDİK

Son söyleyeceğimi en başta belirtmek istiyorum. 2009 yılında 2. Amatör Lig takımı olarak başkanlığına başladığım, büyük bir heves ve özveri ile yaptığım Başiskele Doğantepespor’daki başkanlık görevimden ayırılıyorum. Görev yaptığım 9 yıl boyunca öncelikli hedefim çocuklarımızı ve gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarmak, onları topluma yararlı bireyler olmasını sağlamaktı.

 

İŞİMİ YARIM BIRAKMADIM

Hiçbir zaman zerre kadar menfaat gözetmedim ve zaman oldu çoluk çocuğumun rızkını kulübe harcadım. Büyük bir sevgi ve iştahla yaptığım başkanlığım dönemimde yalnız kalsam da hiçbir zaman isyan etmedim. İş ahlakım gereği her zaman en iyisini yapmak istediğim için başladığım işi yarım bırakmadım.

 

İNANDIĞIM KİŞİLERLE YOLA ÇIKTIM

2.5 yıl önce yeni bir hedef koyarak Doğantepespor’u daha üst liglere taşımayı kendime görev bildim. Bu süre zarfında bilgisine, kişiliğine ve görüşüne inandığım eğitimci, işinde uzman kişilerle yürüyerek kulübü tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig’e çıkardık. Bu başarı Başiskele İlçe tarihinde de bir ilk olarak tarihe geçti.

 

KOCAELİ’DE VE ÜLKEDE İBRETLE TAKİP EDİLDİK

İlk kez mücadele ettiğimiz Bölgesel Amatör Lig’de sezonun ilk yarısında oynadığımız 13 maçta 7 galibiyet, 4 beraberlik ve 2 yenilgi sonrası 25 puan topladık ve liderin 6 puan gerisinde grubu 5. sırada tamamladık. İkinci sıradaki Beylerbeyi ile aramızda sadece 2 puanlık fark olduğunu da ayrıca belirtmek isterim. Başiskele’nin ve Doğantepe’nin adının kentte ibretle takip edilmesini ve kulübün ülkede de ses getirecek bir organizasyon olduğunu kanıtlamamızın verdiği gururu yaşadım.

 

VEREMEYECEĞİM HİÇ BİR HESABIM YOK

Gelinen noktada ise yaşanan bazı problemlerden dolayı görevi bırakma kararı aldım. Konuyu çok irdelemenin zaman kaybı olduğunu düşünüyorum. Ne hesabını veremeyeceğim bir günüm oldu, ne de vicdanımı rahatsız eden bir geçmişim. Karşıma bazen gerçek, bazen ise sahte yüzler çıktı. Bazen çok kırıldım, bazen belki de kırdım. Her daim sadece hislerim ile yaşadım.

 

TEŞEKKÜR EDİYORUM

Görev yaptığım süre zarfında her zaman en büyük desteği aldığımız Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Karaosmanoğlu’na, Başiskele Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Ayaz’a, Genel Sekreterimiz Sayın Ali Yeşildal’a, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Sayın Muzaffer Çintimar’a, Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanımız Sayın Ali Bilgi’ye, Spor Şube Başkanımız Sayın Ziyaülhak Sarıgüel’e, KASKF Başkanımız Sayın Murat Aydın’a, Futbol İl Temsilcimiz Sayın Mithat Ağa’ya, Saha Komiserleri Derneği Başkanımız Sayın Süleyman Karadaş’a, TÜFAD Kocaeli Şubesi Başkanımız Sayın Remzi Demirer’e, İl Hakem Kurulu’muza, hakemler derneğimize, bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan değerli basımıza, kulübe hizmet etmiş teknik adamlarımıza, antrenörlerimize, futbolcularımıza, personellerimize teşekkür ediyorum. Yazmayı unuttuğum kim varsa beni bağışlasınlar.

 

MUSTAFA KÜRKAN BENİM KARDEŞİMDİR

Bu arada özel bir teşekkürüm daha var. 2.5 yıl önce beni ricamı geri çevirmeyerek, beraber bu yola çıktığımız ve kulübün Bölgesel Amatör Lig’e çıkmasında en büyük katkıyı sağladığını düşündüğüm Sportif Direktör Mustafa Kürkan kardeşime çok teşekkür ediyorum. O her zaman benim kardeşim olacaktır. Saygılarımla…

 

Spor41

zengin jigolo jigolo olmak istiyorum zengindulbayanlar jigololar sitesi