ANASAYFA > Diğer Branşlar, Manşet > Kocaeli Birlikspor’da Sebahattin Akbayrak dönemi

10.01.2018 Çarşamba - 0:14

 

Kocaeli Birlikspor’da Sebahattin Akbayrak dönemi

Genç iş adamı Hamit Maden’in satın alacağı ifade edilen ve Antalya kampında devre arası hazırlıklarını sürdüren Kocaeli Birlikspor’da bayrak değişimi yaşandı ve takımın başına Sebahattin Akbayrak getirildi.

 

 

VEDALAŞTILAR

Antalya’da devre arası hazırlık kampını sürdüren 2.lig temsilcimiz Kocaeli Birlikspor önceki gün taktik antrenman yaptı. Antrenmandan önce teknik ekipte bayrak değişimi yaşandı. Ligin 14.haftasında göreve gelen teknik direktör Bülent Baturman, ekibinde yer alan; yardımcı antrenör Tolga Şanbay, kondisyoner Necip Koçal ve kaleci antrenörü Fırat Çakmak ile karşılıklı anlaşmaya varılarak yollar ayrıldı.  Teknik ekibin futbolcularla olan vedası duygusal görüntüleri de beraberinde getirdi.

 

 

YENİ TEKNİK EKİP

Kırmızı-Beyazlılar yeni teknik sorumlu Sebahattin Akbayrak nezaretinde antrenman yaptı. Yeni teknik patron Sebahattin Akbayrak’ın ekibinde şu isimler yer alıyor: yardımcı antrenör Ayhan Alemdaroğlu, kondisyoner Doğukan Başcan, kaleci antrenörü Günay Eren, masör Şenol Özdemir. Kulübün yeni sportif direktörü ise İbrahim Akkoca oldu. İdari menajer Ömer Faruk Uzuner ise görevine devam ediyor.

 

zengin jigolo jigolo olmak istiyorum zengindulbayanlar jigololar sitesi