ANASAYFA > Amatör Futbol, Manşet > Onları artık kimse tutamaz!

12.01.2018 Cuma - 13:11

Onları artık kimse tutamaz!

İlimizi Türkiye Kadınlar 2. Ligi’nde Kocaeli Harbişspor, yılbaşı tatili nedeniyle ertelenen Gazizntep ALG maçını dün Kavaklı Stadı’nda oynamış ve mücadeleyi Rümeysa ile Ebru’nun golleri ile 2-0 kazanmıştı. 1 maçı eksik temsilcimiz rakibi ile arasındaki puan farkını 3’e indirdi ve bu yıl da iddiasını ortaya koydu.

 

 

ALEMDAR: KENTİN GURURU OLDULAR

Milli takıma davet edilmemesinin hayli yadırgandığı Harbişspor kalecisi Ayşe Yılmaz, Hakkarigücü maçında olduğu gibi ALG maçında da çok şık kurtarışlara imza attı ve kalesinde etten bir duvar ördü. Maçın ardından önce saha içinde ardından soyunma odasına lideri devirmenin sevincini yaşayan Kırmızı Lacivertli ekipte Bay Şampiyon Teknik Direktör Hasan Alemdar “Onlar her zaman kentin gururudur” diyerek sporcularını tebrik etti.  

 

 

KOCAELİ HARBİŞSPOR: 2

GAZİANTEP ALG SPOR: 0

STAT: Kavaklı

HAKEMLER; Fatih Yavuz ***, Emre Şehirli ***, Yusuf Öztürk ***

KOCAELİ HARBİŞSPOR: Ayşe****, Sümeyra***, Helin***, Ebru Atıcı**** (Ayşe Nur Sert**), Fatma***, Habibe Nur***, Leyla***, Ayçahan***, Ece***, Yeşim***, Sedanur***

GAZİANTEP ALG SPOR: Rumeysa**, Mislina***, Mehtap**, Esen** (Songül*), Dilay**, Ezgi***, Hamide**, Münevver** (Burçin**), Fatma Şengül**, İrem** (Semanur*)

GOLLER: Dk.6 Habibe Nur, Dk.9 Ebru

SARI KARTLAR: Dk.35 Sümeyra, Dk. 41 Münevver, Dk.43 Ayçahan

 

zengin jigolo jigolo olmak istiyorum zengindulbayanlar jigololar sitesi