ANASAYFA > Diğer Branşlar, Manşet > Tolga Şanbay: Aslında her şey yoluna giriyordu

09.01.2018 Salı - 17:13

Tolga Şanbay: Aslında her şey yoluna giriyordu

Sinoplu iş adamı Hamit Maden’e resmi olarak olmasa da hisselerinin tamamının satıldığı belirtilen Kocaeli Birlikspor’da teknik ekip ile yollar ayrılmıştı.

 

BİLGİ BİRİKİMİMİZİ AKTARDIM

Teknik ekip içinde yer alan Yardımcı Antrenör Tolga Şanbay Spor41’e konuştu. 6 yıl boyunca Fenerbahçe alt yapısında başarı ile görev alan İzmitli çalıştırıcı kendileri adına Antalya kampının sona erdiğini ifade etti ve şu şekilde konuştu: Kısa bir süre önce Sayın Bülent Baturman’ın yardımcısı olarak Kocaeli Birlikspor’a dahil oldum. Bu güne kadar bilgi ve birikimimizi genç kardeşlerimize aktarmaya gayret ettim.

 

KARAKTERİNİ SAHAYA KOYAN BİR EKİP KURDUK

Bülent Baturman liderliğinde teknik ekip olarak futbolcularımızı önemli bir seviyeye taşıdık. Her şey çok iyi gidiyordu. Açıkçası duygusal da olduk. Çünkü takımdaki herkes başarıya ve öğrenmeye açtı. Bizim katkımız tabii ki oldu ama genç sporcuların çok istemesi de onların gelişimlerini hızlandırdı. Evet, işimiz kolay değildi ama sonuna kadar sahaya karakterini koyan bir ekip oluşturduk.

 

HAKKIM HELAL OLSUN

Alınan kararın herkes için hayırlı olmasını diliyorum. Neticesinde profesyonel futbolda bunlar var. Bizler bugün buradayız, yarın başka bir yerde. Önemli olan gittiğinde bıraktığın izdir. İnanıyorum ki teknik ekip olarak camiada iyi bir izlenim bıraktık. Tüm sporcu kardeşlerimizden helallik istiyoruz. Benden yana helal olsun.

 

Spor41

zengin jigolo jigolo olmak istiyorum zengindulbayanlar jigololar sitesi