Faruk Yiğit: Burada kalmamalı
14 Mayıs 2023 11:23

Faruk Yiğit: Burada kalmamalı

Kocaelispor’un 90’lı yıllarına damga vurmuş efsanelerinden Faruk Yiğit, Nokta Gazetesi’ne yaptığı açıklamada Kocaelispor’u bu sezonki şampiyonluğundan ötürü kutladı.

 

ÇOK KEYİFLİ

Altın Kiraz Futbol Turnuvası’nın final gününe katılan unutulmaz santrforlardan Faruk Yiğit şu şekilde konuştu: Öncelikle Kocaeli halkına ve Kocaelispor camiasına selam ile sevgilerimi gönderiyorum. Metin Özkan kardeşimizin organizasyonunda yer almak çok keyifli. Başta kaptanım Osman Çakır olmak üzere birçok eski takım arkadaşlarım ile hasret gideriyorum. Bu fırsatı sağladığı için Metin Özkan’a teşekkür ederim.

 

SALI GÜNÜ GELMEYE ÇALIŞACAĞIM

Kocaelispor’umuz da inşallah 1. Lig’de yer alacak. Ancak burada kalmamalı… Bu şehir ve bu camia daha iyi yeri hak ediyor. Gerçekten çok ağır ve özel bir formadır Kocaelispor forması. Yıllardır ülkede de sevilir, sahiplenilir. Kocaelispor’umuz doğru planlama ile Süper Lig’e de çıkılacaktır inşallah. Bu yıl ki şampiyonlukta emeği geçen herkesi kutluyorum. Bir aksilik olmazsa salı günü de gelip Kocaelispor’a destek olacağım.

 

Güncelleme: 14 Mayıs 2023 11:23
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X