Barış Alıcı: Gocunmam... Çıkar topumu oynarım
05 Şubat 2024 00:08

Barış Alıcı: Gocunmam... Çıkar topumu oynarım

Kocaelispor’un başarılı kanat oyuncusu Barış Alıcı, Adanaspor maçından sonra değerlendirmelerde bulundu. Barış, girmiş oldukları pozisyonları erken değerlendirmeleri gerektiğine de vurgu yaparken kendisi ile ilgili de “Aldığım her süreyi en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyorum” diye konuştu.

 

İYİ DURUMDAYIM

Barış Alıcı maç sonu yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi: Bizim için her maç bir final. Tabi ki çok daha gollü galibiyetler almak isteriz ama önemli olan kazanmaktı ve kazandığımız için mutluyuz. Daha erken golü bulabilsek çok daha farklı olabilirdi. Bundan sonra oynayacağımız diğer maçlarda daha iyisini yapmak için mücadele edeceğiz. Eyüpspor maçında kasığımda biraz rahatsızlık hissetmiştim ancak şu an iyi durumdayım. Takımıma katkı vermeye devam ederim ve inşallah sezon sonunda çok istediğimiz şampiyonluğa birlikte ulaşırız.

 

HER ŞEYİMİ VERECEĞİM

Her zaman takımıma faydalı olmaktan, çalışmaktan çekinmem ve gocunmam. Oynarım, oynamam ya da sonradan oyuna girerim her zaman terimin son damlasına kadar bu forma için mücadele ederim. Tabi ki her oyuncu oynamak ister. Ben 1, 15 ya da 90 dakika artık neyse süre bulduğum her anı iyi değerlendirip olabildiğince mücadele etmeye devam edeceğim ve bu takımla şampiyonluk yaşamak için her şeyimi sahaya vereceğim.

Güncelleme: 05 Şubat 2024 00:10
X